Електро і бас-гітари ROCKDALE

Rockdale - всесвітньо відомий виробник музичних інструментів та аксесуарів, що володіє багаторічним досвідом. Компанія була заснована в музичному центрі світу, місті Лос-Анджелесі, США, тут же розташовується штаб-квартира. Місія компанії: зробити музичні інструменти якісними і доступними для музикантів з будь-яким рівнем достатку

Про бренд ROCKDALE

Rockdale - всесвітньо відомий виробник музичних інструментів та аксесуарів, що володіє багаторічним досвідом. Компанія була заснована в музичному центрі світу, місті Лос-Анджелесі, США, тут же розташовується штаб-квартира. Місія компанії: зробити музичні інструменти якісними і доступними для музикантів з будь-яким рівнем достатку. Тому виробничі потужності компанії були перенесені з США і в даний час розташовані в промислових центрах Китаю, що робить музичні інструменти і аксесуари доступними музикантам з будь-якими фінансовими можливостями.

Rockdale - ідеальний вибір для молодих і початківців музикантів, адже компанія дотримується максимально доступною цінової політики, використовуючи при цьому найсучасніші технології.

Насолоджуйтесь виконанням і прослуховуванням музики, поклавшись на Rockdale!

Музичні товари від ROCKDALE: основний асортимент в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує вибрати і купити придатну для українського музиканта модель акустичної, електричної або бас гітари. У каталозі представлені моделі як для початківців музикантів, так і для професіоналів.

Основні товарні категорії виглядають наступним чином:

  • бас гітари, які можна знайти в цікавих і оригінальних дизайнах, а також інструменти з різною кількістю струн;
  • електрогітари, однією з особливостей асортименту є можливість вибору інструменту як лівші, так і правші.

Замовити необхідний товар можна з можливістю доставки в будь-який український місто. Доставка від LuxPRO - це завжди швидко, чітко і точно в строк.