Проектори Panasonic

Panasonic бренд завоював світове визнання на проекційному ринку, задаючи тон і визначаючи тренди з 1975 року. Виробництво знаходиться в безпосередньому сусідстві з конструкторським бюро в Японії, м Осака. Весь цей час, Panasonic удосконалює свої продукти, пропонуючи проектори з високою якістю картинки, надійністю, простотою в експлуатації, низькою вартістю і унікальним функціоналом.

Проектор Panasonic: вимоги до підбору і асортимент обладнання

Кожен з нас напевно із задоволенням дивився б кіно на великому екрані. Незважаючи на те, що сучасний телевізор стає більше розміром з кожним днем але він все одно не замінить атмосферу домашнього кінотеатру. У цьому нам допоможуть проектори Panasonic. Проектор Panasonic мають досить багато переваги перед телевізорами. Проектор Panasonic створить картинку на багато разів більше розміром і що безсумнівно важливо - проектор Panasonic обійдеться дешевше.
 
Перед покупкою проектора Вам потрібно визначитися з основними зовнішніми умовами та вимогами до проектора, такими як: світловий потік, розмір відтворюється картинки, якість проектованого сигналу, умовами кріплення. Проектор Panasonic діляться на такі види: інсталяційний, портативний, короткофокусної і для домашніх кінозалу. Залежно від своїх потреб Ви можете підібрати потрібну модель, головне - зробити правильний вибір а в цьому нам допоможуть наші консультанти. У каталозі нашої компанії Ви знайдете потрібний варіант як для офісу, так і для домашнього використання.
 
Для більш зручного пошуку потрібної моделі даний розділ ми структурували по під розділах. В асортименті проекторів ви знайдете такі моделі:
  1. Інсталяційні.
  2. Портативні.
  3. Короткофокусні.
  4. Проектори для домашніх кінотеатрів.
  5. Офісні.
  6. Інсталяційні (1 Chip) DLP.
  7. Ультракороткофокусние.
  8. Безламповий інсталяційні.
  9. Інсталяційні LCD.
  10. Інсталяційні cо змінною оптикою.

Чому купити краще в інтернет магазині luxpro.com.ua

Одне з основних напрямків діяльності нашої компанії є проектування та комплексне впровадження проектів і як правило це нічні клуби, ресторани, місця розваг, спортивні споруди типу спорт. центрів, фітнес залів і практично при монтажі кожного стає питання проекційного обладнання, яке може бути застосовано як для перегляду фільмів, концертів так і для проведення семінарів, конференцій. Все це вимагає від персоналу досить специфічних знань і умінь. Звернувшись в інтернет магазині LuxPRO ви отримаєте не тільки кращий за ціною товар, але і безкоштовну доставку і інсталяцію вибраного обладнання. Гарантія на проекційне обладнання Panasonic - 1 рік а при реєстрації продукту на офіційному сайті 2 роки.
 
Також, ми запропонуємо Вам супутнє обладнання - екрани, 3д окуляри, SMS кріплення, лампи і об'єктиви до проекторів.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і придбати Проектори Panasonic за доступною ціною в каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, вибирайте аналогові пульти таких брендів як: New Light, MAG, Levy`s. Інтернет каталог ЛюксПро реалізовує доставку які проживають в містах: Харків, Суми, Ужгород, а також інші міста України.