Пристрої друку та сканування XEROX

Напевно, важко знайти сучасну людину, яка б не знала такого апарату як ксерокс, але компанія, яка першою почала випускати ці копіювальні пристрої, відома у світі не лише ксероксами. Практично вся офісна техніка, покликана полегшити роботу менеджерам та клеркам, а також програмне забезпечення для оптимізації виробничих процесів та витратні матеріали для друкарських апаратів – ось що складає сьогодні асортимент продукції компанії Xerox

Історія легендарного бренду Xerox

У 1906 році в місті Рочестер (штат Нью-Йорк) Дж. Ч. Вілсоном була створена американська компанія Haloid Company, яка виробляла фотопапір. 1947 ознаменувався грандіозним винаходом - адвокат з авторського права Ч. Карлсон, який захоплюється технічними новинками, запатентував перший копіювальний пристрій і назвав його ксероксом, а копіювання документів з тих пір стали називати ксерографією або ксерокопіюванням. Вілсон придбав патент, допоміг талановитому винахіднику розробити та вдосконалити копіювальний ксенограф. Запустивши в масове виробництво новий апарат, Вілсон перепрофілював власну компанію, яка була перейменована в Xerox corporation.

Численні військові замовлення від уряду Сполучених Штатів тривалий час панували в асортименті продукції, що виробляється, але абсолютна більшість розробок використовувалися і в мирному житті. Друкуючі та копіювальні пристрої, фотографічне обладнання, лазерні прилади та ін. – багато винаходів, що активно застосовуються в сучасних апаратах, були вперше запатентовані Xerox. Наприклад, інженерами дослідницького центру Xerox corporation було створено графічний інтерфейс ПК та прототип комп'ютерної миші – пізніше Apple удосконалить саме ці ідеї та підганяє їх під вимоги ринку.

Сьогодні компанія Xerox випускає понад 200 найменувань продукції та має представництво більш ніж у 160 країнах – крім ксероксів, асортимент включає принтери, факси, сканери, комп'ютери, а також витратні матеріали (папір, картриджі) та розроблене програмне забезпечення.

Інтернет-магазин LuxPRO представляє продукцію Xerox

У ЛюксПро покупців чекає асортимент пристроїв та витратних матеріалів від бренду Xerox:

  1. Принтери різноманітних моделей та серій з різними функціональними особливостями.
  2. Зчитувачі карток.
  3. Адаптери, діроколи, лотки для паперу та інші аксесуари.

Вся продукція неодноразово відзначалася міжнародними преміями, виконана з урахуванням усіх світових стандартів та з суттєвим випередженням сучасних трендів.