Документ-камери

Документ-камери - новітнє обладнання, яке використовується для трансляції зображень на великі екрани в конференц-залах. Такі пристрої можна часто зустріти не тільки на конференціях, а й в школах, лабораторіях, під час семінарів, майстер-класів та в інші моменти, коли необхідно забезпечити трансляцію графічного зображення.

Принцип роботи документ-камери

Документ-камера - це важливий пристрій, яке дає можливість ознайомити учасників конференції з важливими моментами. Суть його роботи досить проста:
 
• будь-який матеріал, який потрібно транслювати (конспекти лекцій, важливі документи юридичної або медичної спрямованості, схеми, картинки і багато іншого) розташовують безпосередньо під вбудованою камерою - це дозволить «захопити» зображення;
• отриманий в процесі обробки графічний малюнок транслюється на синхронізований екран: монітор комп'ютера, сучасний телевізор, проектор і на будь-яку іншу подібну техніку.
 
Завдяки використанню таких пристроїв проведення конференцій стає ефективніше і інформативніше.

Переваги представлених документ-камер

Купити документ-камери можна в нашому інтернет-магазині: ми пропонуємо широкий вибір обладнання для будь-яких цілей. Серед переваг представлених моделей можна виділити ряд характеристик.
 
1. Якісна камера дозволяє досить докладно демонструвати обраний об'єкт: показувати його з різних точок зору, загострювати увагу аудиторії на деталях.
2. В процесі навчання з'являється можливість домогтися наочності, завдяки чому студенти будуть краще засвоювати незнайомий матеріал.
3. Отримані зображення можуть замінити роздатковий матеріал: завдяки використанню такого портативного пристрою можна транслювати будь-які необхідні об'єкти.
4. Підходять для показу як об'ємних об'єктів, так і двомірних, в обох випадках вдається досягти максимальної деталізації.
5. Внутрішньої пам'яттю можна оперувати без підключення до основних технічних пристроїв: можна видаляти або записувати нові файли.
6. Чи відрізняються мобільністю. Їх можна легко відключити і підключити, а потім використовувати в інших аудиторіях і в різних форматах проведення конференцій.
7. Підходять для проведення відеоконференцій, нарад та інших подібних зустрічей.

Даруємо можливість підібрати і купити Документ-камери по актуальній ціні в онлайн магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, Ви можете знайти Одно-, дво- і трьох канальні підсилювачі таких брендів як: QUIK LOK, Mott, ETC. Онлайн магазин ЛюксПро реалізує поставку жителям міст: Чернігів, Чернівці, Тернопіль, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник