Устаткування і комутація для акустичних систем, відеообладнання, світлової техніки Neutrik

Допоміжне обладнання та комутація для акустичних систем, відеообладнання, світлової техніки дуже важливо в створенні комфортних умов роботи. Саме для цієї мети ми пропонуємо надійні кабелі і роз'єми від компанії Neutrik - заслуженого бренду в області розробки подібної техніки. Високоякісні коннектори джек, тюлпан, спікон, XLR, панельні і штирові, під пайку і затиск, в асортименті Neutrik Ви знайдете будь-який роз'єм для якісної комутації звукового обладнання

Компанія Neutrik: історія успіху і основні вектори розвитку

Країна-виробник - Швейцарія, однак бренду давно вже розвинувся з невеликої європейської фірми в справжню корпорацію міжнародного рівня. У 1975 році швейцарський інженер Бернхард Вайнгартен заснував невелике підприємство по виробництву сполучних кабелів для електричного обладнання та електронних установок. Спочатку асортимент виглядав як кілька серій звичайних кабелів для акустики і кілька роз'ємів для відеообладнання. Але згодом широта охоплення всіх сфер електроніки вразила навіть самих скептично налаштованих фахівців.

Бренд розвивається за певними напрямами виробництва. Головні критерії, що випускається - це довговічність, постійна стабільність фізичних характеристик моделей і створення надійних електричних контактів. Девіз компанії - завжди залишатися на крок попереду, передбачаючи нові потреби ринку і розробляти моделі ще задовго до крайньої необхідності користувачів акустичним і відеообладнання.

Асортимент продукції Neutrik в інтернет-магазині LuxPRO

Представлений каталог сполучних кабелів і надійних роз'ємів повністю відображає картину всієї широти охоплення різних сфер електронного обладнання.

Основні товарні категорії продукції Neutrik представлені в наступних позиціях:

• роз'єми в різних модельних варіантах: DIN-роз'єми, роз'єми класу Ethercon, Firewire-роз'єми, а також NanoCon і RCA;

• комутаційні панелі для більш комфортного і швидкого підключення різного типу обладнання;

• оптичні кабелі в надійних і зносостійких моделях за доступною для українців ціною;

• різні типи перехідників для акустичного обладнання та відеотехніки;

• так звані спікон - популярні роз'єми для підключення різної техніки.

Продукцію компанії Neutrik можна купити в нашому інтернет-магазині за демократичними цінами. Доставка товарів здійснюється швидко і оперативно - на наступний день після замовлення.