Звукове обладнання Sonos

На ринку аудіопродукції американська компанія Sonos відома з 2004 року (виставка побутової електроніки в Лас-Вегасі), а за 2 роки до цього четверо ентузіастів заснували виробничу компанію з виготовлення аудіоапаратури та системних хмарних рішень у цій галузі. Головою Sonos на той час був Дж. Макфарлейн, він активно розвивав міжнародний напрямок продажу, і тому сьогодні бренд Sonos асоціюється у багатьох аудіофілів із чудовою якістю звучання та сучасним дизайном

Знайомство з компанією Sonos

За час своєї діяльності Sonos відкрила представництва у країнах Європи та Азії – Великобританія, Японія та ін., через які відбувається стабільний продаж акустичних систем як основного продукту компанії. Крім них, Sonos випускає й іншу аудіоапаратуру – звукові бази під телевізор, підсилювачі, звукові панелі з голосовим керуванням, а у співпраці з меблевою корпорацією IKEA народилися такі унікальні пристрої як портативна лампочка-колонка та мініатюрна стельова звукова система.

Крім того, філософська концепція роботи Sonos включає в себе прагнення оптимізувати користування музичними сервісами, підтримувати художників-початківців, музикантів та інших представників світу мистецтв. Саме тому в Лос-Анджелесі, наприклад, протягом 6 років у галереї Sonos поряд з продуктами компанії виставлялися молоді художники, а також проводилися виступи артистів-початківців.

З 2017 року компанію очолює П. Спенс, який змушений був скоротити персонал та оплату праці топ-менеджерам через пандемію COVID-19, але Sonos продовжує радувати шанувальників цікавими та оригінальними технічними рішеннями у нових продуктах компанії.

Асортимент бренду Sonos в інтернет-магазині LuxPRO

Різноманітність товарів від відомої фірми в ЛюксПро дозволить кожному покупцю підібрати оптимальний варіант акустичної колонки для конкретних цілей:

  1. Домашні вечірки перетворяться на справжнє свято з акустичною системою, яка підпорядковується голосовому управлінню.
  2. Шкільні, студентські дискотеки стануть клубними подіями з колонкою, в якій передбачено спеціальну систему підсвічування та бездротове підключення.
  3. Прослуховування улюбленої музики через колонку Sonos подарує радість від чистого звучання мелодій.

Розробка нових моделей акустичних систем Sonos проводиться на основі ретельного дослідження потреб ринку, тому компанія залишається одним з провідних виробників побутової аудіоапаратури в США та затребуваним брендом за межами країни.