Студійні монітори Kali Audio

Kali Audio розробляє акустичні системи, в тому числі сабвуфери і нові студійні монітори. Компанія розпочала діяльність недавно в січні 2018 року професіоналами аудіоіндустріі. Бренд прагне створити колонки і супутні продукти, які представляють кращу можливу цінність для любителів відмінного звучання. За допомогою виділення часу і ресурсів на дослідження і розробки, Kali Audio пропонує високопродуктивні продукти, які вписуються в будь-який бюджет.
Продукція Kalis спроектована в Каліфорнії, і кожна з видів продуктів названа в честь міста або селища в Каліфорнії:
 
• Lone Pine - дебютна лінія студійних моніторів. Дебютна лінія була амбітною, складною і трохи ризикованою;
• Mountain View - аксесуар для підключення Bluetooth-пристроїв з професійними аудіосистемами, був названий на честь міста, в якому розташовані штаб-квартири декількох великих технологічних компаній, в тому числі Google.
 
Головний офіс Kali Audio знаходиться в Лос-Анджелесі, а представники команди розкидані по всій Південній Каліфорнії. Команда отримує задоволення від роботи в творчої, експериментально важкої середовищі. Трата часу і простору на вивчення ідей у ​​міру їх появи дозволяє розробляти продукти, які є інноваційними, корисними і доставляють неймовірну цінність для замовників по всьому світу.