Банджо Pilgrim

З середини 1970-х років британський фолк-фанат Пол Теббутт розробляє і виробляє ретельно продумані банджо, мандоліни і акустичні гітари особливої ​​форми. Його багатий досвід, неперевершена позиція як шанованого виконавця, глибоко вкоріненого в «народному світі» і як затребуваного майстра по ремонту інструментів, були зібрані разом для створення асортименту Pilgrim. Особливості: багатий, елегантний і привабливий унікальний дизайн. Інструменти, які дивують і радують, надаючи гравцям всі можливості

Британська компанія Pilgrim, яка спочатку базувалася в Лестерширі, викликала справжній ажіотаж в колах акустичної гітари після своєї появи в 1970-х роках завдяки своєму дрібносерійному виробництву і першорядній увазі до якісної конструкції гітари. Виробництво ніколи не досягало великих обсягів і припинилося в середині 1980-х років, залишивши обраних, які придбали один з цих прекрасних інструментів.

У 2009 році JHS і Пол Теббутт об'єднали свої зусилля, щоб відтворити ці славні дні минулого і повернути ім'я Пілігрима на ринок.

Музичні товари від Piligrim: основний асортимент в інтернет-магазині LuxPRO

У нас можна придбати різноманітні моделі банджо та мандолін, кожна з яких відрізняється довжиною, формою, деревиною.

Банджо Pilgrim охоплюють цілий ряд чудових моделей, що охоплюють G банджо, тенори, укулеле-банджо, моделі блюграсс, моделі з резонатором, всі вони розроблені з використанням кращих матеріалів, визнаних «еталонних» конструкційних технологій і чудового обладнання для максимальної надійності - все це в поєднанні з висококласною механікою і створює унікальні інструменти.