Обладнання для музикантів і діджеїв Akai

 Akai - відома японська компанія-виробник споживчої електроніки і аудіосистем, заснована в 1929 році в м Токіо. AKAI (в перекладі з японської - «Червоний») - великий альянс виробників споживчої та професійної електроніки під єдиною торговою маркою.

Akai: цілі та досягнення

Akai Professional увійшла в електронну музичну індустрію в 1984 році з однією метою - дати артистам інструменти, необхідні їм для вираження і вивчення нових музичних можливостей. З тих пір продукти Akai Professional стали основою сучасної музики як в студії, так і на сцені.
 
Уточнення нашої технології цифрової вибірки стало основним елементом сучасної популярної музики. Унікальність наших семплерів лінійки MPC назавжди змінила спосіб створення сучасної музики, дозволивши цифровим зразкам стати основою для композиції. Akai Pro стоїть на передньому краї цифрових технологій і залишається одним з найвпливовіших виробників музичної апаратури останніх 20 років.
 

Продукція бренду Akai: асортимент інтернет-магазину LuxPRO

 
Інтернет-магазин LuxPRO підібрав в каталозі тільки найнадійніші і привабливі з цінової точки зору моделі. Основні категорії товарів можна представити в наступному списку:
  • DJ-контролери: зручний і незаменимій інструмент лобого діджея;
  • MIDI-клавіатури: компактні, зручні і недорогі клавіатури для музикантів і діджеїв.
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує продукцію бренду Akai за привабливими цінами. Кожен покупець зможе підібрати собі той пристрій, що повністю задовольнить його потреби.