Мережеве обладнання Mercusys

Компанія Mercusys спеціалізується на наданні необхідних пристроїв, які складають основу вашої онлайн життя. Широкий і постійно зростаючий асортимент маршрутизаторів Wi-Fi, адаптерів Wi-Fi, ретрансляторів, точок доступу і SOHO-комутаторів допоможе вам отримати максимальну віддачу від інтернет-з'єднання і перетворити ваш будинок або невеликий офіс в процвітаючий епіцентр підключень.

Місія Mercusys проста

Компанія прагне запропонувати відмінний доступ в Інтернет як можна більшій кількості людей. У Mercusys вважають, що в світі, який стає все більш взаємозалежним, кожен повинен мати доступ до величезної кількості інформації і розваг, які доступні сьогодні. Компанія Mercusys прагне бути вашим надійним партнером і розширювати горизонти, щоб включити в них нескінченний потенціал цінних зв'язків, які надає Інтернет.
 
Філософія Mercusys підкреслює центральну роль досліджень і розробок у створенні продуктів, здатних поліпшити повсякденне життя. У компанії працює велика команда відданих своїй справі інженерів-дослідників з багаторічним досвідом роботи. Бренд співпрацює з провідними технічними фахівцями з усього світу і розробляє інноваційні продукти в рамках партнерських відносин з відомими виробниками чіпсетів, включаючи MediaTek і Qualcomm. Компанія Mercusys прагне до досконалості, має велику глобальну мережу.