Педалборд для гітарних педалей ефектів ROCKBOARD

Rockboard - компанія, яка заробила визнання в світі завдяки випуску високоякісного гітарного обладнання. Широкий асортимент кабелів, стрічок-липучок, педалборд, перехідників та іншого обладнання дозволяє домогтися від музичних інструментів чистого звучання і комфорту в процесі використання. Це найважливіші характеристики, які порадують кожного музиканта

Rockboard: обладнання для чесних гітаристів

Компанія Rockboard відома кожному гітаристу: вона займається випуском різних деталей, необхідних для створення найбільш повного і об'ємного звучання. Педалборд - обладнання, яке багато хто намагається витіснити після появи різних новітніх примочок.

Такий своєрідний предмет в арсеналі гітаристів вказує в першу чергу на те, що основна мета гітариста - отримати чистий і багатогранний звук. Він ніколи не зрівняється за повнотою і різноманіттю відтінків зі створеним синтетично звучанням. Найчастіше музикантам для досягнення своєї мрії доводиться витрачати багато грошей на різні педалі, щоб досягти бажаного результату.

Буває так, що вартість педалборд і його вмісту може виявитися навіть вище самої гітари. Але найчистіше звучання дійсно того варте!

Чому ж варто звернути увагу саме на Rockboard?

  1. Це дочірній бренд культової компанії Warwick - їх обладнання високо оцінили багато виконавців.
  2. Кожна модель виробляється з вражаючою німецькою педантичністю - ретельно підбираються матеріали, габарити, приділяється велика увага виробничим моментам.
  3. Чи відповідають всім вимогам щодо ергономіки і зручності в процесі використання.

Rockboard - це виробник, продукцію якого оцінить по достоїнству кожен музикант.

Широкий асортимент в нашому інтернет-магазині

Якщо Ви давно мріяли про якісні доповнення до своєї гітарі, то запрошуємо в наш інтернет-магазині! У нас можна купити педалборди Rockboard і інші комплектуючі за оптимальними цінами.

Ми пропонуємо: