Музичні інструменти Selmer

Історія компанії Selmer сходить до 1800-х років, коли брати Олександр і Анрі Сельмер закінчили Паризьку консерваторію. У 1885 році Анрі почав робити мундштуки і кларнети в Парижі. Олександр Зельмер переїхав в США, де виступив в якості головного кларнетиста Бостонської симфонії. Кларнарти Зельмера стали досить популярними і в 1904 році навіть отримали золоту медаль на Всесвітній виставці в Сент-Луїсі.

У 1909 році Олександр переїхав до Нью-Йорк в якості головного кларнетиста Нью-Йоркській філармонії. Паралельно з його виступами, він відкрив роздрібний магазин Selmer в центрі Нью-Йорка з навчальними та ремонтними приміщеннями. Джордж Банді почав працювати в магазині під керівництвом Олександра Селмер.
 
У 1911 році Олександр повернувся в Париж, щоб допомагати сімейного бізнесу, залишивши свої інтереси в США в руках Джорджа Банді. Банді розширив бізнес, включивши в нього продаж і розповсюдження інструментів інших компаній, таких як Вінсент Бах, Мартін, Людвіг і Мюссера.
 
У 1948 році Selmer випустив перший успішно литий пластиковий кларнет під назвою "Резон Банді 1400". Моделлю для кларнета послужив знаменитий кларнет Selmer Paris BT, яким користувалися такі відомі артисти, як Бенні Гудман. Кларнет зарекомендував себе як доступний і якісний, і до 1978 року було продано понад мільйон примірників.

Баритони Selmer

Баритон - це поршневий латунний інструмент з отвором, яке в основному конічне, як у флугельгорна і альтового (тенора) роги, але більш вузьке, ніж конічний отвір евфонія. У баритоні використовується мундштук з широкою оправою чашки, такий же, як і у тромбона.

Фаготи Selmer

Фагот - дерев'яний духовий інструмент, який зазвичай грає музику, написану на бас і тенора, а іноді і високих частот. Фагот використовується на видному місці в оркестровій, концертної групи та камерної музики. Фагот є інструментом, відомим своїм відмітним кольором тону, широким діапазоном, різноманітністю характеру.