Levy's аксесуари для музичних інструментів

Компанія Levy's знайома багатьом професійним гітаристам. Саме цей бренд спеціалізується на виробництві виключно ременів, чохлів і кейсів для гітарних інструментів. Ніяка інша компанія не дає того багатого асортименту подібної продукції. Бренд відрізняється також винятковою доступністю ціни. LEVY`S - гітарні ремені, сумки для музичних інструментів, а також інші аксесуари.

Невелика історія компанії Levy's на світовому ринку

Країна-виробник бренду - Канада, де розташовані виробничі підприємства багатьох світових концернів. Канадські підприємства відрізняються виключно відповідальним підходом до розробки продукції, грамотно налагодженим кожним етапом.

Історія компанії Levy's має напівлегендарний характер. Розповідається, що фірма почала своє існування в 1973 році. В цей рік із заходу в канадський містечко Антігоніш прийшов незвичайна людина на ім'я Денні Леві, який мав досить коротку стрижку і надзвичайно високий зріст. Ця людина була хіпі, а в руках він ніс безліч інструментів для вичинки шкіри. Саме так хтось розплатився з Денні замість грошового боргу.

Саме так за легендою була заснована компанія Levy's, яка спочатку була звичайною майстерні по виготовленню шкіряних ременів і чохлів для гітарних інструментів. На сьогоднішній день бренд розширився до пристойних масштабів. Кількість працівників налічується близько двохсот чоловік, а продукція відома в більшості країн світу.

Основний асортимент продукції Levy's в інтернет-магазині LuxPRO

Такого широкого асортимент різних модельних варіантів ременів і чохлів для гітар ви не побачите ні у одного бренду. Фірма Levy's спеціалізується саме на даному напрямку, тому щорічно виходить до десятка серій цікавих з дизайнерської точки зору моделей.

Основні товарні категорії компанії Levy's:

• гітарні ремені для акустичних і електрогітар, представлені в широкому модельному ряді з оригінальними дизайнерськими рішеннями, винятковою якістю і довговічністю;

• чохли і кейси для гітар, які відрізняються не меншою дизайнерської оригінальністю, але також і не меншим якістю, виконані з високоякісних матеріалів.

Гітарні аксесуари від компанії Levy's кожен український покупець може купити з можливістю доставки товарів від інтернет-магазину LuxPRO. Ми гарантуємо своєчасність доставки товарів в будь-яке місто України і їх збереження.