Numark dj обладнання

Надійне обладнання для сучасних ді-джеїв - найважливіша складова їх успішної роботи і творчості. На українському ринку представлені десятки виробників такої техніки, однак фахівці інтернет-магазину LuxPRO радять початківцям музикантам і професіоналам звернути увагу на бренд Numark. Компанія виробляє якісні варіанти звукового супроводу, різних контролерів та програвачів. Numark це апаратура для діджеїв: CD програвачі, DJ мікшери, контролери

Бренд Numark: організація виробничої діяльності

Країна-виробник продукцією для сучасних DJ - США. Саме на північноамериканському континенті розташовані основні виробничі підприємства, головний офіс і науково-дослідні центри, за допомогою яких розробляються інноваційні рішення в області звуку, а також тестуються готові моделі.

Компанія функціонує на ринках США і Європи ж більше тридцяти років. Такий солідний досвід дозволяє говорити про максимальної надійності обладнання, так як компанія підходить до своїх розробок з точним знанням своєї справи. Розробники бренду дуже вимогливі до своєї апаратурі. Вони постійно перебувають у консультаціях з найвідомішими ді-джеями Америки, втілюючи їх вимоги в життя.

Фірма завжди прагне до збагачення свого досвіду, що виливається у створення виключно інноваційних моделей устаткування. Так, наприклад, заслугах бренду належить революційне створення вінілових програвач, де виконаний принцип мотора катушкового типу. Також фірма Numark створила ряд програвачів CD, де реалізована концепція і можливості одночасного програвання кілька ефектів.

Асортимент продукції для DJ від Numark в інтернет-магазині LuxPRO

Купити надійне обладнання від Numark можна в нашому інтернет-магазині, ознайомившись з широким розмаїттям представлених моделей. Продукції бренду віддають перевагу багато відомих музикантів по всьому світу, цінуючи зручність використання і розширені можливості обробки і програвання звуку.

Основні товарні категорії в нашому каталозі:

• CD програвачі в революційних моделях: зручні і компактні, дозволяють розширити можливості роботи;

• DJ мікшери - доступна за ціною апаратура з усім необхідним набором функцій для професійних і початківців музикантів;

• контролери в широкому модельному різноманітності, які відрізняються інтуїтивної простотою використання і багатофункціональністю.