Професійне музичне обладнання Ampeg

 Компанія Ampeg була утворена в Сполучених Штатах в 1946 році, базується в місті Водінвіль. Ampeg почали свою кар'єру з випуску звукознімачів, а прославилися, випустивши потужний басовий підсилювач Super Vacuum Tube, прославлений The Rolling Stones в світовому турі 1969 року.

З історії компанії Ampeg

Компанія Ampeg була утворена в Сполучених Штатах в 1946 році, базується в місті Водінвіль. Ampeg почали свою кар'єру з випуску звукознімачів, а прославилися, випустивши потужний басовий підсилювач Super Vacuum Tube, прославлений The Rolling Stones в світовому турі 1969 року. C тих пір основним напрямком діяльності фірми є саме розробка і виробництво високоякісних професійних підсилювачів для бас-гітар. Зараз компанія Ampeg входить до складу LOUD Technologies, продовжуючи випускати як свої класичні, що пройшли перевірку часом продукти, в тому числі знаменитий SVT, а також нові моделі, що відповідають найсучаснішим вимогам. Серед музикантів, які використовують техніку Ampeg, такі відомі бас-гітаристи, як Тоні Левін, Гізер Батлер, Біллі Шихан, Роберт Трухільо, Том Арай, Віталій Дубінін та багато інших зірок.

Основні товарні категорії фірми Ampeg в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити надійну модель акустики від даного бренду, які представлені в широкому асортименті і за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені в наступному списку:
  • підсилювачі для електрогітари і бас - гітар;
  • комплектуючі для електро і бас - гітар;
  • аксесуари для електрогітари і бас - гітар.