Музичні аксесуари GALLI

Для гітаристів вкрай важливо висока якість струн на інструменті, тому LuxPRO пропонує високоякісні аксесуари до бас-гітар, укулеле, класичним і електрогітар від однієї з найстаріших компаній, що виробляє струни - мова йде про Galli Musical Strings

Три покоління майстрів

У 1890р. Tommaso Galli створив власну майстерню і через короткий час став досить відомим виробником струн серед музикантів того періоду. У 1950р. його змінив син Roberto Galli, який вніс суттєві технологічні нововведення в процес виготовлення струн - і також домігся популярності і успіху.
З 1985р компанією управляє третій представник славетної династії виробників кращих струн - Tommaso Galli, онук засновника Galli Strings, виробництво струн тепер повністю автоматизовано, тому найвищу якість струнних аксесуарів контролюється комп'ютерними програмами.

Струни для будь-яких гітар

LuxPRO представляє асортимент гітарних струн, які характеризуються стійким звучанням, комфортними тактильними відчуттями і довготривалість експлуатації:
 
• Бас-гітара - струни з красномовними назвами Magic Sound або Rock Star призначені для виконання музичних партій певного стильового напрямку. Наприклад, струни для рок-зірки мають підвищену зносостійкість, а аксесуари для вилучення чарівних звуків відгукуються трохи м'якше.
• Електрогітара - струни характеризуються незвичайною живучістю - вони стійко тримають стрій, звучання довго зберігає свіжість і яскравість. Сталева серцевина плюс нікелева обмотка дають чудовий звук, а поліуретанове покриття значно подовжує рок служби.
• Класична гітара оснащується струнами різної конфігурації - верхні зазвичай виготовлені з моноволокна (титановий нейлон), низові баси робляться з мультіволокна (нейлон з посрібленою мідної обмоткою). Використання перерахованих матеріалів і передових технологій обробки струн гарантує приголомшливо точне звучання і довговічність експлуатації.
• В асортименті LuxPRO є також струни для укулеле і скрипки - їх також відрізняє висока якість виготовлення і чудове звучання. Дані аксесуари підійдуть як для професійного використання, так і для початківців музикантів.
 
 Італійська компанія з давніми традиціями виготовлення високоякісних струн є однією з найбільш респектабельних і визнаних фірм з виробництва аксесуарів для струнних інструментів, тому у вас тепер є можливість насолодитися чистим звучанням ваших гітар і скрипок.