Аудіо обладнання Sound Devices

Американська компанія Sound Devices розробляє та виробляє звукове обладнання для кіно, телебачення та створення шоу в інших форматах. Бренд відомий у світі кінематографічного бізнесу своїми високоякісними акустичними пристроями – рекордери, мікшери, фейдери та системи звукозапису

Про компанію Sound Devices

У 1988 році колишні співробітники однієї з британських фірм з виробництва аудіо-обладнання М. Андерсон, Дж. Татулз і Дж. Кумар створили власну компанію Sound Devices – головний офіс з невеликим цехом розташований у Вісконсіні (Рідсбург). З часом філії компанії були відкриті також і в інших штатах США, а також за кордоном – наприклад, у Великій Британії, Німеччині та ін.

Звукорежисери використовували різні пристрої бренду Sound Devices для виконання найцікавіших робіт в аудіо- та кіноіндустрії – наприклад, саме компанія Sound Devices надавала звукові системи для знаменитих фільмів La La Land, The Revenant, Mad Max: Fury Road, Game of Thrones, Batman: The Dark Knigh, Birdman та багатьох інших.

Cinema Audio Society (CAS) нагородило престижними преміями пристрою від бренду Sound Devices – серед них компактний виробничий мікшер 633, виробничий мікшер 664, портативна аудіосистема запису 788T-SSD, аудіорекордер 970, аудіомагнітофон MixPre Scorpio та лінійний фейдер CL-16 удостоєні особливої ​​нагороди за технічні досягнення.

Команда досвідчених, висококваліфікованих фахівців компанії Sound Devices продовжують розробку найновішого обладнання для систем звукозапису та акустичного супроводу, а значить – ми маємо побачити ще багато приголомшливих відкриттів у галузі кінематографічних звукових ефектів.

Інтернет-магазин ЛюксПро пропонує пристрої від Sound Devices

На полицях магазину LuxPRO можна знайти аудіо-обладнання, випущене під брендом Sound Devices – наприклад, рекордери з інноваційними технічними рішеннями, які дозволяють уникнути спотворень вхідних звукових файлів. Використання такої висококласної апаратури гарантує бездоганну якість передачі звуку і надає звукооператору широкі можливості для редагування сигналів, що надходять - одночасний моніторинг звуку в навушниках і лінійних пристроях, корекція бітової глибини та ін.