Sonab акустика преміум-класу

Sonab виробляє комерційну бездротову звукову систему преміум-класу для великих брендів і незалежних роздрібних продавців, автосалонів, ресторанів, тренажерних залів, готелів і залів очікування. Сонаб дає можливість компаніям контролювати настрій своїх клієнтів і співробітників за допомогою музики. Клієнти процвітають за рахунок якісної музики.

 Роздрібні продавці, роботодавці і фахівці в галузі охорони здоров'я звертаються до Sonab, коли їм зручно:

1. Щасливі клієнти, розслаблений персонал, підвищений рівень продажів: музика викликає одне з найсильніших почуттів, тому, граючи правильну музику на звуковій системі преміум-класу, ви можете змінити мислення клієнтів, що збільшує продажі.
2. Звукова система, яка може бути швидко встановлена: без проводів і динаміків, які можна закріпити на світловий доріжці, звичайна установка виконується протягом години, на відміну від дня і більше з традиційною провідний системою. Крім того, приблизно 50% витрат йде на установку в традиційній системі, в той час як 90% витрат йде на аудіо обладнання при установці Sonab, що забезпечує краще музичне сприйняття.
3. Звукова система, яка може бути модернізована: коли все інше ретельно продумано, від підлоги до кольору до освітлення, часто забувають про музику.
4. Щоб скоротити передбачуваний час очікування: дослідження показують, що музика скорочує передбачуваний час очікування в чергах і залах очікування.
5. Щоб зміцнити цінності бренду: Музика, адаптована до стилю, асортименту та темпам покупців, формує лояльність і покращує сприйняття покупців.