Cisco

Бренд Cisco - технологічний гігант в сфері інтернет-комунікацій

Cisco - великий американський виробник, який спеціалізується на розробці і продажу телекомунікаційних пристроїв, надає послуги і надає інтегровані рішення для розвитку та підключення мереж по всьому світу. Компанія надає рішення для клієнтів через хмару, відео, системи безпеки, аналітику, спільну роботу і мобільність персоналу в понад 100 країнах світу.
 
Для успіху на світовому ринку бренду Cisco довелося застосувати наступний підхід:
 
• внутрішня модернізація продуктів;
• перехід на програмне забезпечення та продукти, засновані на підписці;
• придбання компаній в інших країнах для створення дочірніх підприємств.

Історія бренду

У 2009 році бізнес вирішив розширити свою діяльність в інших областях, ставши більш помітним у сфері даних за допомогою своєї Єдиної обчислювальної системи. Система об'єднує сервери x86 марки Cisco і мережеву технологію Cisco.
 
З початку 2015 року Cisco оголосила про намір придбати 31 компанію, очоливши покупку AppDynamics за 3,7 млрд доларів в 2017 році. Технічним гігантам, таким як Cisco, найчастіше простіше придбати іншу компанію і інтегрувати пропозиції, ніж стояти з нуля. Впровадження рішення для мережі WAN в програмне забезпечення, є досяжним переходом для основних пропозицій Cisco. 

Лінійка продукції Cisco

Cisco спеціалізується на розробці і реалізації продукції в багатьох категоріях:
 
1. Комутація,
2. Маршрутизація мереж покоління NGN,
3. Спільний перегляд з постачальниками послуг,
4. Центр обробки даних,
5. Бездротовий зв'язок,
6. Безпека.
 
Послуги Cisco для спільної роботи включають в себе голосові, мобільні, додатки для передачі даних. Ці додатки підходять для настільних комп'ютерів, планшетних ПК, мобільних телефонів. Cisco також продукти в області безпеки. Ці функції пропонують рішення для забезпечення безпеки мереж, ідентифікаційних даних і контенту, які допомагають клієнтам знизити загрози втрати даних. Крім того, такі пристрої дозволяють клієнтам працювати в хмарному середовищі в режимі спільної роботи.
 
Незважаючи на сильну конкуренцію з боку таких компаній, як HP, Avaya, Juniper, Cisco залишається домінуючою силою на ринку мережевих рішень. За даними самої компанії, Catalyst 6500 - це найпопулярніший в світі комутатор для підприємств по всьому світу. Крім того, його система маршрутизації CR-3 досить потужна, щоб кожен фільм, коли-небудь знятий, міг бути переданий в потоковому режимі менш ніж за чотири хвилини.
Офіційна продукція бренду Cisco представлена ​​в каталозі інтернет-магазину LuxPRO.