Охоронне відеоспостереження Uniview

Компанія UNIVIEW заснована в 2006 році на базі підрозділу відомого IT-гіганта HUAWEI. Штаб-квартира і основний R & D центр розташовуються в місті Ханчжоу. На території Китаю працюють 30 регіональних офісів підтримки проектів. Згідно з останніми даними по річній виручці UNIVIEW займає друге місце в сегменті high-end систем і третій рядок у загальному рейтингу систем відеоспостереження в Китаї. Найбільш відомі проекти компанії: безпечне місто Ханчжоу (60000+ камер), Гонконг (NGN інфраструктура), більше 30 найбільших аеропортів, таких як Шанхай (PVG), Чунцин (CKG)

Про бренд Uniview

Uniview - першопрохідник і лідер в галузі IP-відеоспостереження. Спочатку компанія представила рішення IP-відеоспостереження в Китаї, зараз Uniview третя за величиною компанія на ринку Китаю. У 2018 році Uniview посіла 4 місце на глобальному ринку у своїй галузі.

Uniview пропонує комплексні продукти для IP-відеоспостереження, у тому числі IP-камери, IP-відеореєстратори, енкодери, декодери, клієнтське ПЗ та додатки для зберігання даних, що охоплюють різні сфери, включаючи роздрібну торгівлю, спостереження в будинках, промисловість, освіта, комерційний сектор , міську безпеку тощо.

Наша мета – стати світовим лідером у сфері відеоспостереження, який прагне побудувати безпечний світ, надаючи професійні, надійні та передові продукти та послуги.

Асортимент продукції Uniview в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. Основний асортимент представлений у: