Toshiba

Всесвітньо відома японська компанія Toshiba сьогодні – це група із десяти підприємств, кожне з яких успішно займається своїм напрямком. Під лейблом Toshiba випускаються кондиціонери, ліфти, телевізори, комп'ютери, ноутбуки, мобільні телефони, обладнання для авіаперельотів та порятунку людського життя. Компанія володіє новітніми технологіями та розробками і при цьому віддана традиціям, завдяки чому завоювала всесвітню популярність та бездоганну репутацію

Історія та діяльність легендарного бренду

Компанія Toshiba була заснована в 1939 в результаті з'єднання двох японських компаній, але тільки з 1978 з'явилася назва, яка сьогодні знає весь світ. Розвиток Toshiba супроводжувався численними корпоративними поглинаннями, у результаті чого утворився конгломерат з науково-дослідних лабораторій, що розробляють нові продукти, з виробничих цехів, маркетингових департаментів по кожному напрямку, а також відділів техпідтримки користувачів.

Діяльність корпорації Toshiba можна умовно розділити на кілька сегментів - рішення та системи в галузі енергетики, інфраструктури, системи зберігання та електроніку, промислові ICT-системи. У першому сегменті розробляються і виробляються комплексні системи вироблення електроенергії (ядерна енергетика, PWR, теплове обладнання, сонячні батареї, гідроенергетика та геотермальна енергетика), інфраструктурні рішення включають виробництво ліфтових систем, а також систем очищення води, кондиціювання повітря, технологічні пристрої для запобігання Нарешті, в сектор електроніки входить розробка та виробництво накопичувачів SSD, flash-пам'яті NAND, дискретних компонентів для data-центрів, електроніки для транспортних засобів, систем розпізнавання зображень та сенсори, промислового електронного обладнання та мобільних пристроїв.

Велика увага приділяється безпеці – компанія Toshiba виробляє сигналізації та системи зовнішнього спостереження для освітніх закладів, обладнання для запобігання ДТП.

Toshiba є не тільки провідним виробником електроніки, побутової техніки, теплового, промислового, медичного обладнання, але й відповідально ставиться до навколишнього середовища. Так, японські фахівці Toshiba розробили і втілюють у життя план зниження негативного впливу виробництва на об'єкти природи, переводячи конструкцію пристроїв і виробничі процеси заводів на технології без використання фреону.

Продукція Toshiba в інтернет-магазині LuxPRO

У ЛюксПро під брендом Toshiba пропонуються зовнішні жорсткі диски різної ємності (1-4 ТБ), які не потребують встановлення додаткового програмного забезпечення. Надійні та прості в управлінні сховища даних з вашого ноутбука або комп'ютера стануть незамінними аксесуарами для кожного користувача, що цінує час та власну працю зі збирання важливої ​​інформації – тепер вона зберігатиметься в надійному накопичувачі від легендарного бренду Toshiba.