Очищення платівок Okki Nokki

Голландська компанія Okki Nokki надає доступні і ефективні варіанти очищення платівок з 2004 року.

 Любителі вінілу витрачають багато грошей на тонарм, картриджі та фоно. Однак жоден з цих аудіокомпонентів не може доставити максимальну кількість ступенів в спробі витягти максимум звуку із звукових канавок пластинки.

Мініатюрні частки в канавках пластинок можуть знизити якість звучання, додаючи в музику небажані поверхневі шуми. Навіть нові, здавалося б, чисті пластинки забиваються невидимим сміттям, що залишилося після процесу пресування. Так, прості щітки для чищення платівок можуть допомогти вирішити цю проблему, але якщо щітка сама по собі не є повністю чистою, вона може принести новий сміття - або, що ще гірше, заточити його назад в тонкі канавки пластинки. Але ніщо не зрівняється з хорошою вологою чищенням для досягнення найкращого результату.
 
Команда Okki Nokki, яка базується в Нідерландах, вирішує цю постійну проблему за допомогою своєї недавно оновленої машини для чищення рекордів RCM-II. Установка Okki Nokki, призначена для ослаблення і висмоктування будь-якого бруду, присутньої на поверхні пластинки максимально спрощує процес очищення.
 
Лінійка продуктів від Okki Nokki містить все необхідне для того, щоб почати очищення платівок протягом декількох хвилин. Набір для чищення вінілу включає вакуумний двигун, пляшка концентрату розчин для чищення, вакуумна паличка і щітка для прибирання.