Витратні рідини Reel EFX

Американська компанія Reel EFX, Inc добре відома в індустрії розваг як виробник обладнання та супутніх матеріалів для створення спецефектів. При цьому продукція бренду Reel високо цінується професіоналами світу кіно та концертних шоу за безпеку, видовищність та ефективність

Коротко про Reel EFX

Компанія була створена в Північному Голлівуді декількома ентузіастами, які хотіли досягти натуральності при зйомці спецефектів і тому розпочали власні розробки у цьому напрямку.

За кілька років власник і президент Reel EFX Дж.Гілл отримав патенти за винахід дифузійного туману DF-50, за новий механізм кріплення вентилятора, за вентилятор ЦАП, бігову доріжку всеспрямованої дії та штучне торнадо. Також у списку винаходів значиться дифузійний туман, створюваний розпиленням аерозолів – саме Гілл курирує відділ досліджень і розробок, постійно відстежуючи потреби сучасної кіноіндустрії, також він працює запрошеним лектором у Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі на курсах кіновиробництва і наставників.

Компанія добре відома в кіногалузі своїми визначними досягненнями в галузі механіки, такими як Digital Multicam (масив із 150 фотокамер) та єдиний існуючий рукотворний торнадо заввишки 50 футів. У Reel EFX працюють експерти SAG Puppeteers, які можуть пожвавити будь-які неживі предмети, проектують та тестують обладнання для спецефектів, призначене на продаж та в оренду, а також сценічний простір MOS в оренду з відповідною виробничою підтримкою.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує продукцію Reel EFX

ЛюксПро надає вітчизняним режисерам та операторам можливість внести у виробництво кіношедеврів сучасні візуальні ефекти за допомогою спеціальної рідини для генератора диму в дим-машині Reel Efx DF 50. Продуктивність такого пристрою давно оцінена по гідності світовими діячами кіноіндустрії супутні рідини.

Головними перевагами продукції компанії Reel EFX вважається ретельна продуманість конструкції будь-якого обладнання, безпека експлуатації та приголомшлива видовищність спецефектів - адже компанія точно знає, що необхідно для створення чудового блокбастера або захоплюючого кліпу.