Комутація для інсталяцій

 • Продукція Kramer Electronics еталон якості на який дорівнює світова індустрія з виробництва обладнання з передачі та обробки аудіо та відео сигналів в цифровому і аналоговому форматах. Kramer Electronics компанія з понад 30-річною історією, основною діяльністю якої є розробка, виробництво і продаж професійного обладнання з передачі та обробки аудіо та відео сигналів в цифровому і аналоговому форматах. Kramer Electronics є виробником саме професійного обладнання для обробки мультимедійних сигналів. Це обумовлює високу вартість продукції, а також дотримання за всіма передовими тенденціями ринку комунікацій. Kramer Electronics випускає більше 1000 найменувань продукції: комутатори та розподільники сигналів, перетворювачі, передавачі, кабельна продукція і т. д.

 •  

  Незважаючи на найширші пропозиції ринку сучасного обладнання акустичного і відео устаткування, не так-то й легко знайти якісні моделі допоміжної техніки, яка значно покращує продуктивність роботи, її продуктивність. Інтернет-магазин LuxPRO знайшов рішення і вихід з даної проблеми: представлене обладнання від бренду Kramer Electronics вже протягом декількох десятків років є продукцією найвищої якості. Компанія зарекомендувала себе як надійний розробник комутаційного допоміжного обладнання.

  Комутаційне обладнання Kramer Electronics: основні пропозиції і їх особливості

  Більше тридцяти років компанія Kramer Electronics займається розробкою новітніх зразків техніки, покликаної розширити можливості сучасних акустичних і відеосистем. Обробка сигналів аудіо і відео здійснюється за допомогою техніки представленого бренду легко, комфортно і продуктивно. Основний асортимент обладнання Kramer Electronics представлений в наступних позиціях:

  • кабелі для різних систем аудіо та відеоапаратури: кабелі для підключення до різних форматів, оптоволоконні кабелі, перехідні кабелі та багато інших варіанти;

  • підсилювачі-розподільники аудіо сигналів і різних сигналів відео форматів - надійне обладнання для більш комфортної роботи;

  • комутатори різного типу, що відрізняються високою продуктивністю, якістю збірки і багатою функціональністю;

  • різні системи управління для акустичних і відеосистем: контролери, програмне забезпечення та багато інших високоякісні моделі;

  • подовжувачі інтерфейсу і репітери для сигнального покриття - надійне обладнання для створення ідеальних умов роботи;

  • аксесуари і адаптери для стійок - допоміжне обладнання, яке дозволяє встановити апаратуру комфортно і безпечно.

  Комутаційне обладнання від Kramer Electronics: вигідні пропозиції і гідна ціна

  Компанія Kramer Electronics спільно з нашим інтернет-магазином LuxPRO намагається забезпечити кожного клієнта надійним і працездатним обладнанням на акустичні системи і відеоапаратуру. Замовити необхідну модель товару ви можете з гарантією надійної і своєчасною доставкою. Купити продукцію Kramer Electronics - значить зробити ще один крок до успішної творчої діяльності.

Новинка
QUIK LOK
Кабель CA830
91грн
Новинка
QUIK LOK
Кабель CA820BK
63грн
Новинка
QUIK LOK
Кабель CA810
42грн
Новинка
CYP
Підсилювач - розподільник RE-EDID
6 592грн
Новинка
CYP
Підсилювач - розподільник AU-A300
3 904грн
Новинка
CYP
Комутатор EL-41S-4K22
9 728грн
Новинка
CYP
Комутатор EL-41SY
6 592грн
Новинка
CYP
Комутатор EL-21SY
3 392грн
Новинка
CYP
Підсилювач - розподільник QU-18S
22 112грн
Новинка
CYP
Підсилювач - розподільник QU-4-4K22
17 952грн
Новинка
CYP
Підсилювач - розподільник QU-2-4K22
11 968грн
Новинка
CYP
Підсилювач - розподільник QU-12S
9 248грн
Новинка
CYP
Підсилювач-розподілювач QU-14D
9 984грн
Новинка
CYP
Підсилювач-розподілювач QU-12D
8 992грн
Знижка
-75%
Kramer
Гальванічна розв'язка TR-1
14 672грн 3 668грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.