Комутація для інсталяцій

 • Продукція Kramer Electronics еталон якості на який дорівнює світова індустрія з виробництва обладнання з передачі та обробки аудіо та відео сигналів в цифровому і аналоговому форматах. Kramer Electronics компанія з понад 30-річною історією, основною діяльністю якої є розробка, виробництво і продаж професійного обладнання з передачі та обробки аудіо та відео сигналів в цифровому і аналоговому форматах. Kramer Electronics є виробником саме професійного обладнання для обробки мультимедійних сигналів. Це обумовлює високу вартість продукції, а також дотримання за всіма передовими тенденціями ринку комунікацій. Kramer Electronics випускає більше 1000 найменувань продукції: комутатори та розподільники сигналів, перетворювачі, передавачі, кабельна продукція і т. д.

 •  

  Незважаючи на найширші пропозиції ринку сучасного обладнання акустичного і відео устаткування, не так-то й легко знайти якісні моделі допоміжної техніки, яка значно покращує продуктивність роботи, її продуктивність. Інтернет-магазин LuxPRO знайшов рішення і вихід з даної проблеми: представлене обладнання від бренду Kramer Electronics вже протягом декількох десятків років є продукцією найвищої якості. Компанія зарекомендувала себе як надійний розробник комутаційного допоміжного обладнання.

  Комутаційне обладнання Kramer Electronics: основні пропозиції і їх особливості

  Більше тридцяти років компанія Kramer Electronics займається розробкою новітніх зразків техніки, покликаної розширити можливості сучасних акустичних і відеосистем. Обробка сигналів аудіо і відео здійснюється за допомогою техніки представленого бренду легко, комфортно і продуктивно. Основний асортимент обладнання Kramer Electronics представлений в наступних позиціях:

  • кабелі для різних систем аудіо та відеоапаратури: кабелі для підключення до різних форматів, оптоволоконні кабелі, перехідні кабелі та багато інших варіанти;

  • підсилювачі-розподільники аудіо сигналів і різних сигналів відео форматів - надійне обладнання для більш комфортної роботи;

  • комутатори різного типу, що відрізняються високою продуктивністю, якістю збірки і багатою функціональністю;

  • різні системи управління для акустичних і відеосистем: контролери, програмне забезпечення та багато інших високоякісні моделі;

  • подовжувачі інтерфейсу і репітери для сигнального покриття - надійне обладнання для створення ідеальних умов роботи;

  • аксесуари і адаптери для стійок - допоміжне обладнання, яке дозволяє встановити апаратуру комфортно і безпечно.

  Комутаційне обладнання від Kramer Electronics: вигідні пропозиції і гідна ціна

  Компанія Kramer Electronics спільно з нашим інтернет-магазином LuxPRO намагається забезпечити кожного клієнта надійним і працездатним обладнанням на акустичні системи і відеоапаратуру. Замовити необхідну модель товару ви можете з гарантією надійної і своєчасною доставкою. Купити продукцію Kramer Electronics - значить зробити ще один крок до успішної творчої діяльності.

Новинка
Goldkabel
Коригувальник GOLDKABEL HDMI Booster aktiv
2 014грн
Новинка
Goldkabel
Матриця GOLDKABEL HMDI Matrix 4х2
5 989грн
Новинка
Goldkabel
Розгалужувач GOLDKABEL HDMI Splitter 16-outputs
27 375грн
Новинка
Goldkabel
Розгалужувач GOLDKABEL HDMI Splitter 8-outputs
9 991грн
Новинка
Goldkabel
Розгалужувач GOLDKABEL HDMI Splitter 4-outputs
4 558грн
Новинка
Goldkabel
Розгалужувач GOLDKABEL HDMI Splitter 2-outputs
2 783грн
Новинка
ProCab
Кабель CLV100/7.5
2 210грн
Новинка
ProCab
Кабель CLV100/3
980грн
Новинка
ProCab
Кабель CLV100/1.5
665грн
Новинка
Goldkabel
Комутатор GOLDKABEL HDMI Switch 5-inputs
2 783грн
Новинка
Goldkabel
Комутатор GOLDKABEL HDMI Switch 4-inputs
2 597грн
Новинка
Goldkabel
Комутатор GOLDKABEL HDMI Switch 3-inputs
2 041грн
Новинка
Goldkabel
Роз'єм GOLDKABEL EVOLUTION BANANA II 4шт.
1 431грн
Новинка
Goldkabel
Роз'єм GOLDKABEL EVOLUTION BANANA I 4шт.
1 431грн
Новинка
Goldkabel
Роз'єм GOLDKABEL profi BFA-BANANA/HOHLBANANA PROFI 4шт.
716грн
Знижка
-12%
Kramer
Гальванічна розв'язка TR-1
4 850грн 4 244грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.