Інтерактивні дошки та проектори InFocus

 Компанія InFocus виробляє широкий спектр продукції, призначений для різних областей застосування - освіти, бізнесу, державних корпорацій, домашніх користувачів. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво проекторів. В асортименті представлені моделі всіх основних категорій: ультрапортативні, короткофокусні, інтерактивні, для офісу та освіти, для великих заходів, для домашнього кінотеатру - від початкового рівня до складних професійних зі змінною оптикою.

 Історія компанії

У 1986 році команда інженерів в Портленді, США вирішила, що повинен існувати кращий спосіб обміну інформацією. Заснована на цьому принципі, компанія InFocus продовжувала створювати нові способи подання інформації, поєднуючи цифрові технології зі світлом. Розвиваючи способи, як і що можна демонструвати в великих, дають результат, обсяги.

InFocus розробила цифровий проектор. За ним пішли й інші, в тому числі перший DLP-проектор, перший компактний проектор, перший ультратонкий проекційний телевізор, перша інтерактивна дошка «все-в-одному» з сенсорними технологіями і відеоконференціями і багато інших віхи цього сегмента, які сприяли створенню багатомільйонної індустрії дисплеїв.

InFocus створювала шлях роботи як з галузевими каналами збуту і маркетинговими програмами, так і з інноваційними продуктами, що мають сервіс в США. InFocus виросла і змінилася за останні три десятиліття як сама по собі, так і за рахунок придбань, таких як Proxima/ASK в 1999 році і Jupiter Systems, Avistar і VIDCO в 2015 році.

Сьогодні InFocus надає багатопрофільні рішення для відображення і відеоконференцій від відеотелефонів до проекторів, інтерактивних сенсорних екранів DigiEasel і JTouch, універсальних сенсорних і відеоконференціонних Mondopad і ConX. Також компанія може запропонувати програмне забезпечення для відеоконференцій і хмарні сервіси, повний набір аксесуарів, планшетів, кишенькових ПК Kangaroo, моніторів, настінних дисплеїв і продуктів візуалізації і спільної роботи, які дозволяють будь-якому бачити і підключатися де завгодно, в будь-який час, навіть використовуючи персональні і мобільні пристрої. InFocus - комерційне підприємство, має головний офіс в Портленді, штат Орегон, з офісами і співробітниками по всьому світу.