Маршрутизатор, точка доступу

Маршрутизатор, що потрібно знати перед покупкою?

Маршрутизатор - особливий прилад, завдання якого полягає в забезпеченні доступу до мережі Інтернет одночасно декільком користувачам. Фізично такий пристрій підключається до модему та іншого обладнання, що знаходиться в межах досяжності його дії. Зазвичай роутери оснащуються декількома портами, а для початку їх роботи потрібно лише підключення.
 
Практично всі моделі, рекомендовані сучасним ринком, мають інстальованим пакетом передбачених налаштувань. Їх можна досить довго не міняти і не виробляти перенастроювання. Винятки становлять необхідність змінити пароль, зміна постачальника послуг або спосіб доступу до мережі.

Види маршрутизаторів і їх особливості

Можливості цих приладів дозволяють їм створювати свою інтернет мережу, яка не залежить від провайдерів. Таким чином, використовуючи роутер, абонент може самостійно підібрати потрібні налаштування для функціонування своєї системи, не ставлячи до відома провайдера.
 
За сферою використання роутери поділяються на:
 
• Нижні - для створення локальної зв'язку в невеликих будинках, офісах, квартирах. Найчастіше в них присутні пару портів всесвітньої мережі, не більш 4 - локальної.
• Середні - використовуються в невеликих і середніх організаціях. Передбачають 3 інтернет-порту глобального масштабу і до 8 локальних.
• Верхні - використовуються в компаніях на великій території. Кількість портів в обох випадках може доходити до 50.
 
Якщо розглядати маршрутизатори з точки зору підключення, то їх можна класифікувати як провідні і бездротові пристрої. Перший варіант передбачає почергове підключення всіх модулів обладнання, що входять в систему, і допускає підключення не більше 8 серверів. Місцезнаходження при цьому даних точок не повинно змінюватися.
 
Бездротовий формат передбачає транспортування комплекту матеріалу як дротовому, так і в бездротовому вигляді. Майже всі сучасні вироби, що пропонуються користувачам, відносяться до другого типу роутерів.

Асортимент інтернет-магазину LuxPRO

Тут ви зможете знайти найкращі моделі маршрутизаторів від кращих виробників. Майже всі пристрої, пропоновані на сторінці, забезпечують відповідність більшості мережевих стандартів, характеризуються двома способами під'єднання, мають компактні розміри, і мають вбудовані антени. Рубрикатор сайту дає можливість вибрати вироби за вартістю, популярності і за новими надходженнями.

Ми пропонуємо вибрати Маршрутизатор за доступною ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете обрати цифрові консолі таких брендів як: Remo, Dell, iTC audio. Каталог https://luxpro.ua/ виконує доставку покупцям в регіонах: Чернігів, Кропивницький, Дніпродзержинськ, а також ін. куточки України.