Аксесуари для смартфонів Incipio

Incipio був заснований на простій ідеї: технології соціальні за своєю природою. Аксесуари для смартфонів, які збагачують сучасний цифровий спосіб життя і захищають ваші технології - щоб ще більше з'єднати вас з іншими і поліпшити ваше спілкування, взаємодію і активізацію в важливих для вас місцях.

Перетворення ідей у ​​взаємодію

Все, що ми вводимо, зроблено для вас. І все починається в нашій штаб-квартирі в Ірвіні, Каліфорнія. Наша технічно одержима команда новаторів і дизайнерів розробляє унікальну ідею продукту від початку до кінця. Після того, як він отримає зелене світло, ми спільно працюємо над втіленням нашої концепції в життя - від промислового дизайну, лабораторних випробувань і виробничої логістики до тривимірної графіки і соціальних мереж, все це робиться власними силами. Як тільки наш футляр або аксесуар потрапляють в ваші руки, коло замикається - кінцевий продукт, який дозволяє вам взаємодіяти з метою.

Початок

У 1999 році бренд Incipio народився в гаражі округу Оріндж, Каліфорнія, маючи всього 500 доларів і тоді новаторську ідею захисту мобільного телефону - потреба, яка була тільки початком. Незабаром після цього був створений чохол для першого iPhone і потрапив в роздрібні магазини великих операторів бездротового зв'язку.

Майже двадцять років потому зростання компанії тільки поліпшується - глобальну присутність є свідченням цілеспрямованості, про що і говорять отримані нагороди.