Аксесуари для сучасних ді-джеїв Decksaver

Decksaver - компанія, яка виробляє захисні чохли для широкого спектру аудіообладнання. Заснована у 2008 році, їх продукція знайшла своє застосування у залах, студіях та спальнях по всьому світу. Такі майданчики, як Fabric, Ministry Of Sound, XOYO, Ushuaia, Pacha та Amnesia використовують зносостійкі чохли компанії для захисту свого обладнання. Країна виробник - Великобританія

 Про бренд Decksaver

Decksaver, що знаходиться в промисловому центрі Лідса на півночі Англії, була заснована в 2008 році Мустафою Ель-Етрібі, колишнім ді-джеєм і дизайнером. Повернувшись додому після університету, ідея Decksaver прийшла до нього одного разу, коли його молодший брат випадково пошкодив одну зі своїх дорогих діджейських установок Pioneer. Розуміючи, що не існує доступного продукту для захисту від таких небезпек, Мустафа побачив прогалину на ринку спеціальних захисних чохлів для новітніх аудіотехнологій.

У січні 2008 року перша Decksaver для Pioneer CDJ-1000 досягла споживачів. Після величезного шуму у співтоваристві діджеїв Decksaver швидко став промисловим стандартом для захисту діджейських виробів у європейських суперклубах, таких як Ministry Of Sound, Fabric, Space, Pacha та Café Mambo. Довірений професіоналами в усьому світі бренд зробив собі ім'я своїми унікальними прозорими вставками.

У наступні роки продукція поширилася по всьому світу, купуючи дистриб'юторів по всій Європі, Америці, Африці, Азії та Австралії. Decksaver тепер має каталог з більш ніж 200 зробленими на замовлення продуктами, які все ще виробляються під одним дахом у Лідсі від дизайну до готового продукту. Використовуючи більш ніж 50-річний досвід у виробництві пластмас, продукти Decksaver проходять всебічні випробування та мають бездоганний стандарт відповідно до найвищих стандартів.

Захисні чохли Decksaver, що захищають від пилу, рідин, диму та ударів, також допомагають захистити пристрої під час транспортування, забезпечуючи безпеку цих вразливих ручок та повзункових перемикачів. Кришки Decksaver розроблені з низьким профілем, тому вони підходять для більшості захисних чохлів та сумок.

Спираючись на 50-річний досвід виробництва пластмас, конструювання та інновацій, Decksaver використовує новітню полікарбонатну технологію, що використовується у виробництві куленепробивного скла, для створення асортименту Decksaver. Їхні продукти незамінні та розроблені спеціально для Вашої техніки - забезпечуючи ідеальну посадку та захист, як броня, зберігаючи термін служби Вашого обладнання.

Асортимент продукції Decksaver в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити аксесуари для діджеїв високої якості у різних цінових категоріях.

1. Кришки для захисту діджейських виробів.