Студійні монітори, мікшерні пульта, клавішні ALESIS

Компанію ALESIS знають не з чуток багато сучасних музиканти і люди, безпосередньо пов'язані зі звуком. На безпосередньому досвіді перевірили надійність та висока якість обладнання даного бренду. У каталогах ALESIS ви зустрінете аудіо обладнання: MIDI клавіатури, аудіоінтерфейси, мікшерні пульти, сигнальні процесори, СТУДИНІ / медіа монітори, цифрові піаніно, електронні ударні, перкусія, драм машини

 

Компанія ALESIS і основні напрямки діяльності

Країна-виробник пропонованої продукції не повинен викликати сумнівів. Америка завжди була однією з найбільш технологічно розвинених країн, пропонуючи світу інноваційні рішення в області звукового обладнання.

Фірма ALESIS була заснована спочатку третього тисячоліття - в 2000 році. Команда талановитих інженерів, які стояли біля витоків компанії, запропонували свої варіанти акустичних систем і додаткового звукового обладнання. Виробництво сконцентрувалося на виготовленні якісної і недорогої акустики, яка відрізнялася б своїм вишуканим і стильним дизайном.

Компанія позиціонує себе не як виробник підсилюючих систем, але як бренд, який створюють акустику для безпосереднього живого застосування. Іншими словами, кожен музикант або ді-джей повинен відчувати себе надійно і впевнено, використовуючи продукцію ALESIS.

Аудіо-техніка бренду налічує велику кількість модельних варіантів, які знаходяться в різних цінових категоріях. Доступну і якісну модель може отримати не тільки професіонал, але і любитель гарного звуку.

Асортимент ALESIS від інтернет-магазину LuxPRO

Довгі роки займаючись постачанням звукового обладнання на український ринок, наш інтернет-магазин зауважив особливу популярність серед покупців моделей ALESIS.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує наступні категорії акустичних товарів даного бренду: 

• MIDI клавіатури, аудіоінтерфейси, мікшерні пульти, сигнальні процесори, СТУДИНІ / медіа монітори, цифрові піаніно, електронні ударні, перкусія, драм машини;

• акустичні монітори для оформлення студій, для проведення концертних заходів;

• аналогові мікшерні пульти, які відрізняються багатофункціональністю, зручністю в підключенні і використанні;

• еквалайзери для досягнення ідеального звучання і комфортною обробки звуку;

• портативні моделі акустики - для підключення до планшетів, смартфонів і ноутбуків.

В інтернет-магазині LuxPRO можна замовити конкретну модель акустічсекого обладнання з можливістю швидкої і своєчасної доставки.