Проекційні екрани Elite Screens

На українському ринку екранів для проекційного обладнання не так багато гідних брендів, які відповідали б сучасним стандартам якості і мали б прийнятну для кожного ціну. Elite Screens це проекційні екрани, сенсорні екрани з США, які однаково добре будуть використовуватися як для домашнього кінотеатру так і для проведення семінарів, конференцій, освітніх цілей

Бренд Elite Screens - одна з небагатьох компаній, яка реалізувала всіма улюблене співвідношення ціна-якість.

Фірма Elite Screens і коротка історія успіху

Країна-виробник - США, основні виробничі потужності і офіс розташовані в Каліфорнії. Компанія з 2007 року займається постачанням на світовий ринок високотехнологічних моделей екранів для проекторів різного призначення - комерційного обладнання, для проекторів, які встановлюються в якості домашніх кінотеатрів.

Асортимент бренду надзвичайно різноманітний. Компанія пропонує всі існуючі на сьогоднішній день типи екранного обладнання - в різних конструкціях і форматах.

Крім цього, фірма Elite Screens радує своїх покупців додатковими пристроями і атрибутами, які входять в стандартну збірку екранного обладнання. Так, наприклад, в комплекті з будь-яким видом екрану покупець зможе купити також раму з алюмінію анодованого типу, яка покривається додатковою поверхнею з велюру. Додатково в екранних комплектах поставляються різні тригери і пульти дистанційного управління.

Основний модельний ряд продукції Elite Screens в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO піклується про український покупця, тому пропонує тільки найнадійніше і перевірене на досвіді обладнання для проекторів. Наші фахівці протягом декількох років рекомендують екрани саме від бренду Elite Screens.

Модельний ряд даної фірми представлений в основному екранами моторизованого типу, в комплекті яких також і пульти дистанційного керування разом з тригерами для комфортного управління. Деякі характеристики пропонованих екранів від Elite Screens:

  • подані моделі розташовані в двох цінових категоріях: можна придбати як бюджетну модель, так і дорожчу для професійного використання;
  • пропоновані моделі однаково працездатні як в комерційному використанні в офісах, в навчальних закладах, так і в якості екранів для домашніх кінотеатрів;
  • кожен покупець зможе підібрати необхідну діагональ екрану, а також його формат.
Екранне обладнання від Elite Screens - це надійність, висока якість конструкції і приємна для українського покупця ціна.