Струни Royal Classics

Іспанська компанія Caprice S.L. почала випускати струни для гітар, мандолін та укулеле понад 40 років тому – і сьогодні весь музичний світ знає бренд RC strings. Виготовлення струн стало справою життя для творців Caprice S.L, тому компанія ставить головною метою високу якість продукції та велику кількість задоволених покупців

Історія компанії Caprice S.L та бренду RC strings

Автономна область Іспанії під назвою Валенсія славиться гітарним звучанням – саме тут виробляються найкращі класичні гітари для виконання запальних ритмів іспанських танців та пісень. Саме тому нікого не здивувало виникнення невеликої майстерні у столиці області близько півстоліття тому, де вручну виготовляли гітарні струни для фабрик провінції.

Натомість мешканців міста Валенсія трохи здивувало, що власником майстерні став знаменитий на той час гітарист фламенко Хуан Грекос, який розробив власну методику виготовлення струн із незвичайних тоді матеріалів – особливого нейлонового волокна у поєднанні з титаном та вуглецем. Такий матеріал з унікальним антикорозійним покриттям дав можливість музикантам варіювати ступінь натягу струни під свою манеру гри для різноманітніших акордів, і цей винахід призвів до світової популярності струнного асортименту компанії.

Бренд RC strings сьогодні вважається одним із найкращих у своїй категорії, бере участь у найбільших, престижних виставках музичних інструментів та аксесуарів, а також продюсує проведення фестивалів та концертів – все, що пов'язано з гітарами, дуже цікавить керівництво Caprice S.L. та користується повною підтримкою компанії. Під брендом RC strings неодноразово виходили іменні комплекти струн, виготовлені у співпраці з відомими музикантами, що тестують нові продукти та висловлюють свої побажання.

Інтернет-магазин LuxPRO представляє продукцію бренду RC strings

Асортимент струн виробництва Caprice S.L пропонується у наступних категоріях:

  1. Для класичних гітар – серії FLAMENCO, SONATA, PROFESIONAL, FUTURA, спеціальний комплект Victor Monge SERRANITO, а також різновиди струн перерахованих серій, наприклад Sonata Titanium та ін.
  2. Для укулеле – Tenor, Baritonе та різновиди струн цієї серії з карбону.

Різноманітність асортименту гітарних струн, що випускається, дає можливість кожному покупцеві підібрати найбільш оптимальний, звичний варіант комплекту – з нормальним, середнім або сильним натягом, а також у проміжних категоріях – середньо-сильне натяг тощо.