Світлові шоу прилади Light Studio

Компанія Light Studio позиціонує себе як виробник надійного обладнання, призначеного для проведення світлових шоу, освітлення концертних майданчиків, дискотечних клубів і т.д. За кілька років виробничий потенціал фірми розвинувся настільки, що продукція компанії зараз виграє конкуренцію навіть у самих іменитих виробників з Європи та Америки. В асортименті Light Studio представлені: світлові прилади - рухомі "голови", сканери, світлові заливки, ефекти, стробоскопи, PAR і Pinspot світильники

Основні виробничі напрямки і моменти розвитку бренду Light Studio

Країна-виробник - Китай. Саме там розташовуються офіс і основні виробничі фабрики компанії. Фабрика в Китаї - це гарантія низької ціни, так як виробництво в цій країні значно дешевше виробництва європейського або американського. Але це не говорить про низьку якість продукції, що випускається брендом продукції, як могли подумати багато скептиків. Розробники компанії Light Studio поетапно розробляють свої товари, починаючи від детального проектування і закінчуючи всеосяжним тестуванням моделей.

Основні принципи, за якими вже кілька років успішно працює дана фірма, - це грамотний підбір персоналу, кожна група якого відповідає за свій етап виробництва, робота тільки на інноваційному обладнанні і детальні перевірки і тестування кожної моделі світлотехніки. Виняткова особливість бренду - це тестування світлових приладів в реальності, тобто на реальних концертних заходах і клубних майданчиках.

Асортимент компанії Light Studio в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин настійно рекомендує звернути увагу на моделі світлотехніки від Light Studio. Це максимально демократичний за ціною товар, але в той же час гранично надійний, легкий в управлінні, з великим терміном експлуатації.

Основні товарні категорії можна представити в наступному вигляді:

  • анімаційні лазери для проведення пам'ятних шоу і заходів в нічних клубах, на концертах і в будь-яких інших місцях;
  • прожектори в формі «рухомих» голів LED, представлені двома різновидами - SPOT і WASH;
  • генератори диму в надійних моделях, які мають хороший ресурс продуктивності, великий термін експлуатації і низьку ціну.

В інтернет-магазині LuxPRO можна купити кожну модель товару з можливістю доставки в будь-який український регіон.