ROCKTUNER

 • Компанія RockTuner - відомий німецький виробник, вже встиг здивувати багатьох музикантів своєю якісною і недорогою продукцією. Один з небагатьох брендів, який цілеспрямовано займається розробкою і виробництвом тюнерів і метрономів для різних струнних, духових інструментів.

 • Особливості асортименту

  Інтернет-магазин LuxPRO представляє лінійку нових, інноваційних тюнерів для настройки струнних інструментів. І ось перша перевага моделей від RockTuner - можливість налаштовувати не тільки акустичні гітари, а й інші інструменти.
   
  Наприклад, тюнер Тюнер RTCT9 працює з такими інструментами, як гітара (акустична та електро), бас, скрипка і навіть укулеле.
   
  А ось модель RTCT2 від RockTuner працює не тільки зі струнними інструментами, а також з духовими - труба, саксофон та інші.
   
  Крім того, всі моделі, представлені в каталозі, мають працювати в хроматическом режимі. Стандартні тюнери визначають тільки ноти, на які налаштовується інструмент. А в хроматическом режимі музикант може визначати півтони, тобто з'являється більш широкий діапазон налаштувань.

  Конструктивні особливості

  Всі без виключення моделі оснащені дисплеями. На дисплеї відображається основна інформація настройки інструменту - наприклад, індикатор, що дозволяє максимально тонко налаштувати гітару чи скрипку.
   
  У деяких модельних варіантах, наприклад, в тюнері RTCT2, дисплей поворотний, щоб музиканту було зручно налаштовувати інструмент під будь-яким кутом огляду.
   
  Цікаве рішення - тюнер RTPT1 BLK, який являє собою конструкцію у вигляді гітарної педалі ефектів. Дійсно, така модель активно використовується гітаристами на концертах, коли в режимі живого виступу необхідно швидко відрегулювати звучання інструменту. Підлоговий тюнер справляється з цим на відмінно.
   
  Майже всі моделі оснащені спеціальними кліпсами - для більшого комфорту при налаштуванні гітари і будь-якого іншого інструменту. Кліпсу можна надіти на одяг.
   
  Таким чином, тюнери від німецького виробника RockTuner - надійне, якісне і багатофункціональне обладнання. Моделі дозволяють налаштувати навіть такі екзотичні інструменти як укулеле. Деякі з пристроїв працюють не тільки зі струнними, а й з духовими інструментами.
   
  Інтернет-магазин LuxPRO пропонує колекцію інноваційних тюнерів RockTuner за дуже доступною ціною в Україні.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.