Lift System проекційні екрани

LIFT SYSTEMS була заснована в 1983 році Гарі Лоренцем, коли він продав свій інтерес до Riggers Manufacturing Company, першої компанії, що виробляє комерційні системи гідравлічних козлових установок, і потім він заснував Lift Systems в Девенпорт, штат Айова. Потім ліфтові системи продовжували випускати і запатентувати модульний 4-тонний гідравлічний козловий дизайн

Про бренд Lift System

LIFT SYSTEMS була заснована в 1983 році Гарі Лоренцем, коли він продав свій інтерес до Riggers Manufacturing Company, першої компанії, що виробляє комерційні системи гідравлічних козлових установок, і потім він заснував Lift Systems в Девенпорт, штат Айова. Потім ліфтові системи продовжували випускати і запатентувати модульний 4-тонний гідравлічний козловий дизайн.

Завдяки численним змінам протягом багатьох років і вимогам ринку, Lift Systems перетворилася на світового лідера для систем гідравлічних козлових систем, мобільних машин для перевезення і транспортування, гусеничних транспортерів, призначених для користувача циліндрів і багатьох інших видів спеціалізованого обладнання для такелажу, нафтохімії, виробництво автомобільної, важкої техніки, залізниця, суднобудування, загальне будівництво, аерокосмічна промисловість, оборона і виробництво електроенергії промисловості.

В даний час зі штаб-квартирою в Іст-Моліні, штат Іллінойс, Lift Systems став всесвітньо відомим якістю і післяпродажним обслуговуванням. На сьогоднішній день перевірено, що Lift Systems продала обладнання в більш ніж 49 країнах на шести континентах. Спасибі, що знайшли час, щоб дізнатися трохи про підйомних системах.

Основні товарні категорії LIFT SYSTEMS в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO намагається забезпечити Українське ринок не тільки електронною технікою та іншими агрегатами, але і не менш важливим додатковим обладнанням. Асортимент компанії LIFT SYSTEMS виглядає наступним чином:

  • стельові кріплення для установки проекційного обладнання або будь-який інший апаратури;
  • екрани моторизованого типу, які поставляються з пультом управління;
  • моторизовані екрани, які управляються за допомогою спеціального шнура - ручним способом;
  • натяжні екрани, які виконані в міцній і конструкції, що представляє собою алюмінієву раму прямого проекційного типу;
  • екрани для кінотеатрів, які представлені в різних модельних варіантах, але також можливий індивідуальне замовлення на виготовлення.

Продукцію бренду LIFT SYSTEMS кожен українець може купити з можливістю своєчасної доставки в будь-який регіон. Ми пропонуємо також комфортну оплату товару - готівкою при отриманні або ж безготівковим розрахунком.