Пристрої для проведення відео-конференцій Yealink

Yealink - китайський бренд, який є найбільшим виробником пристроїв для проведення відео-конференцій. Компанія існує з 2001 року, а на сьогоднішній день займає лідируючу позицію серед виробників відео-телефонів. SIP-телефони активно використовуються для проведення відеоконференцій, тому їх вважають за краще встановлювати в офісах, навчальних закладах, клініках та інших спеціалізованих закладах

Про бренд Yealink

Компанія Yealink Network Technology є одним із світових лідерів із виробництва обладнання для IP-телефонії. Продукція цього бренду випускається в Китаї. Завдяки високій якості, простоті розгортання, легкості обслуговування, надійності та, що важливо, доступній ціні, пристрої цієї фірми популярні більш ніж у 140 країнах. Устаткування фірми Yealink було успішно протестовано на сумісність із готовими рішеннями провідних виробників.

Своїм споживачам компанія Yealink пропонує великий асортимент SIP-телефонів, які успішно конкурують з апаратами таких брендів, як Panasonic, Grandstream, Escene, D-link. Телефони марки, що розглядається, не поступаються, а багато в чому і перевершують за якістю, надійністю і функціоналом деякі пристрої інших виробників. Вартість бюджетних і топових моделей Yealink коливається в тих же межах, що і у конкурентів. При цьому компанія надає офіційну гарантію на 18 місяців, що говорить про високу якість продукції та безпеку її використання.

Yealink виробляє IP-телефони різних класів, які задовольнять будь-якого користувача. Тут можна знайти апарати і для керівників, і для операторів кол-центру, для звичайних співробітників, для конференцій і таке інше.

Асортимент продукції Yealink в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. Основні товарні категорії:

Бренд користується широким попитом у споживача та гарантує високу якість своєї продукції.