Пристрої для проведення відео-конференцій Yealink

Yealink - китайський бренд, який є найбільшим виробником пристроїв для проведення відео-конференцій. Компанія існує з 2001 року, а на сьогоднішній день займає лідируючу позицію серед виробників відео-телефонів. SIP-телефони активно використовуються для проведення відеоконференцій, тому їх вважають за краще встановлювати в офісах, навчальних закладах, клініках та інших спеціалізованих закладах.

Yealink - лідер в області відеокоммунікаціі

Розглянемо більш детально модельний ряд апаратури Yealink.
 
Асортимент продукції Yealink: характеристики і моделі
 
Термінал для проведення відеоконференції VР - T49G0
 
Модель нового покоління об'єднує технічні характеристики відео і телефону для створення конференц-сигналу. Кольоровий сенсорний 8-ми дюймовий екран доповнюється кнопками управління для спрощеного управління. Пристрій може підключатися до понад 10 акаунтів і створювати тристоронню відеоконференцію. Такий термінал можливо використовувати як в самостійному режимі, так і при підключенні до інших устройтсво. HDMI роз'єм допомагає перенести відео з конференції на екран монітора без втрати первісної якості.
 
Термінал для відеозв'язку VС500
 
Оптимальне рішення для проведення невеликих відеоконференцій. П'ятиразова оптика, яка встановлена ​​на керованої камері, може підключитися до телефону для проведення конференц-дзвінків. Додатково пристрій комплектується мікрофоном. Користувач може записати відеозв'язок в форматі конференції та відправити файл на флешку. Завдяки широкому огляду оптики вона здатна захопити велику кількість людей, які присутні на конференції. У пристрої передбачена програма, яка запобігає шанс збоїв в системі і нестабільну передачу сигналу.
 
Термінал працює з високою чіткістю зображення зі швидкою пропускної швидкістю.
 
Апаратно пристрій VС 800
 
Переговорний пристрій встановлюється додатково до аудіовізуального комплексу. Пам'яті пристрою досить, щоб провести конференцію одночасно з 25 користувачами у високій роздільній здатності зображення. Устаткування одночасно проводить прийом і відправку відеоматеріалу зі збереженням чіткості зображення і яскравості кольору. Простота в експлуатації гарантують легкість в налаштуванні системи.