Динаміки B&C Speakers

Заснована в 1946 році, компанія B & C Speakers є одним з найбільших і найбільш престижних в світі виробників динамічних головок для професійних гучномовців. Компанія поставляє продукцію, що випускається продукція як під своїм брендом, так і у вигляді OEM компонентів для більшості кращих світових виробників професійного аудіообладнання

Про бренд B & C Speakers

Заснована в 1946 році, компанія B & C Speakers є одним з найбільших і найбільш престижних в світі виробників динамічних головок для професійних гучномовців. Компанія поставляє продукцію, що випускається продукція як під своїм брендом, так і у вигляді OEM компонентів для більшості кращих світових виробників професійного аудіообладнання.

Основна продукція компанії B & C Speakers це конусні і коаксіальні гучномовці, а також високочастотні драйвери і рупори. Проводиться збалансований ряд низькочастотних головок від 6 "до 21", а також дуже широку лінійку високочастотних драйверів. Компанія B & C Speakers є одним зі світових технологічних лідерів в області створення високочастотних діафрагм, отримання точної геометрії дифузорів і шасі гучномовців, а також виробництва магнітних систем високої якості.

Продукція компанії B & C Speakers широко продається по всьому світу. Протягом багатьох років B & C Speakers є одним зі світових лідерів на ринку професійного аудіо. B & C Speakers - це бренд визнаний у всьому світі як виробник продукту преміум класу.

Виробниче підприємство B & C Speakers розташоване в Bagno a Ripoli (Firenze), Italy.

Асортимент бренду B & C Speakers в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин пропонує купити надійне обладнання за приємними для українців цінами, вибравши необхідну модель з десятка товарних категорій. Ми намагаємося в повній мірі відобразити асортимент даної фірми, тому пропонуємо ознайомитися з основними товарними категоріями B & C Speakers:

  • динаміки;
  • конусні і коаксіальні гучномовці;
  • високочастотні драйвери і рупори;
  • збалансований ряд низькочастотних головок від 6 "до 21";
  • широка лінійка високочастотних драйверів.

Устаткування бренду B & C Speakers кожен покупець інтернет-магазину LuxPRO може замовити з доставкою в свій регіон країни. Ми здійснюємо доставку товарів швидко і в точно визначений термін.