Стійка для ноутбука, проектора

 •  Ви часто проводите виїзні заходи? Чи виступаєте на конференціях або проводите презентації на території клієнта? Вам не обійтися без надійної і мобільного стійки для ноутбука. Кращий вибір - стійка з фіксаторами. Зручні кріплення не дозволяють ноутбуку ковзати. Ви можете легко перемикати слайди або файли, не турбуючись про стійкість і надійність кріплень ноутбука.

   
  Кожна підставка, представлена ​​в нашому магазині, має можливість зміни висоти і кута нахилу. Ці опції дозволяють налаштувати робоче місце під власні параметри. Відрегулюйте висоту по своєму зросту - забезпечте максимальний комфорт в роботі.
 • Підставки для домашнього використання

  Подобаються фільми в комфортних умовах? Купіть підставку для ноутбука у вигляді столика. Це компактні пристрої. Вони встановлюються на широких, надійних підставках. Перфоровані підставу покликане знизити нагрів ноутбука в таких випадках:
   
  • через перегрівання ноутбук погано працює, гальмує, «зависає»;
  • використовуються програми, які займають багато оперативної пам'яті;
  • електронний пристрій експлуатується в умовах високої температури;
  • ноутбук встановлений на м'якій поверхні - на ліжку або на колінах.
   
  У таких випадках уникнути перегріву допоможе підставка у вигляді столика з надійними ніжками і перфорованим підставою.
   
  Підставки у вигляді столиків забезпеченірегуляторами висоти і кута нахилу. Це забезпечує комфорт і зручність для користувача.

  Для роботи та бізнесу

  Вибираючи стійку для ноутбука, відзначте її розміри. Вони повинні збігатися з розмірами вашого пристрою. Це стосується як підставок для домашнього використання, так і для роботи.
   
  Стійки під ноутбуки роблять з міцних матеріалів - пластику або металу. Кращий вибір - високоміцні сталеві конструкції. Вони ніколи вас не підведуть. Саме такі стійки представлені на нашому сайті.
   
  Вага виробу - камінь спотикання для багатьох користувачів. Мала вага, легкість - це велика перевага. Однак слід враховувати, що мала вага призводить до нестійкості. При падінні ваш ноутбук може бути пошкоджений безповоротно.
   
  Кращий вибір - пристрої зі сталі. Незважаючи на велику вагу металевих деталей, конструкція в цілому досить легка. Це забезпечується відсутністю монолітних елементів. Суцільні сталеві пластини замінюються переплетенням тонких сталевих трубок, міцно з'єднаних між собою. Так виробники знаходять ідеальний баланс міцності і легкості вироби.

  Індивідуальні настройки

  Дуже важлива опція регулювання нахилу підставки. Що робити, якщо працювати доводиться стоячи або сидячи - в залежності від ситуації? Потрібно відрегулювати нахил стійки. Чим більш гнучкими можливості індивідуальної настройки - тим зручніше працювати в різних ситуаціях.

  Як швидко підвищити продуктивність праці

  Вдало обрана підставка для ноутбука дозволяє в кілька разів збільшити працездатність і продуктивність праці. Вона робить робоче місце комфортним, навіть якщо ви перебуваєте на виїзному заході, в невеликому і не дуже зручному приміщенні.
   
  Окрему групу товарів складають стійки під ноутбук і проектор. Вони необхідні спікерам, які проводять презентації в різних умовах. Вас влаштовує робота власного проектора? Майбутній виступ занадто важливо, щоб зірвати його технічними неполадками? Візьміть з собою не тільки ноутбук, але і проектор.
   
  Міцна, надійна стійка дозволить комфортно і швидко розмістити обладнання. А компактність і легкість забезпечить можливість перевезення в автомобілі. Все це дозволить вам набути впевненості в своїх силах і гарантує високі результати.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.