Стійка для ноутбука, проектора

 Ви часто проводите виїзні заходи? Чи виступаєте на конференціях або проводите презентації на території клієнта? Вам не обійтися без надійної і мобільного стійки для ноутбука. Кращий вибір - стійка з фіксаторами. Зручні кріплення не дозволяють ноутбуку ковзати. Ви можете легко перемикати слайди або файли, не турбуючись про стійкість і надійність кріплень ноутбука.

 
Кожна підставка, представлена ​​в нашому магазині, має можливість зміни висоти і кута нахилу. Ці опції дозволяють налаштувати робоче місце під власні параметри. Відрегулюйте висоту по своєму зросту - забезпечте максимальний комфорт в роботі.

Підставки для домашнього використання

Подобаються фільми в комфортних умовах? Купіть підставку для ноутбука у вигляді столика. Це компактні пристрої. Вони встановлюються на широких, надійних підставках. Перфоровані підставу покликане знизити нагрів ноутбука в таких випадках:
 
• через перегрівання ноутбук погано працює, гальмує, «зависає»;
• використовуються програми, які займають багато оперативної пам'яті;
• електронний пристрій експлуатується в умовах високої температури;
• ноутбук встановлений на м'якій поверхні - на ліжку або на колінах.
 
У таких випадках уникнути перегріву допоможе підставка у вигляді столика з надійними ніжками і перфорованим підставою.
 
Підставки у вигляді столиків забезпеченірегуляторами висоти і кута нахилу. Це забезпечує комфорт і зручність для користувача.

Для роботи та бізнесу

Вибираючи стійку для ноутбука, відзначте її розміри. Вони повинні збігатися з розмірами вашого пристрою. Це стосується як підставок для домашнього використання, так і для роботи.
 
Стійки під ноутбуки роблять з міцних матеріалів - пластику або металу. Кращий вибір - високоміцні сталеві конструкції. Вони ніколи вас не підведуть. Саме такі стійки представлені на нашому сайті.
 
Вага виробу - камінь спотикання для багатьох користувачів. Мала вага, легкість - це велика перевага. Однак слід враховувати, що мала вага призводить до нестійкості. При падінні ваш ноутбук може бути пошкоджений безповоротно.
 
Кращий вибір - пристрої зі сталі. Незважаючи на велику вагу металевих деталей, конструкція в цілому досить легка. Це забезпечується відсутністю монолітних елементів. Суцільні сталеві пластини замінюються переплетенням тонких сталевих трубок, міцно з'єднаних між собою. Так виробники знаходять ідеальний баланс міцності і легкості вироби.

Індивідуальні настройки

Дуже важлива опція регулювання нахилу підставки. Що робити, якщо працювати доводиться стоячи або сидячи - в залежності від ситуації? Потрібно відрегулювати нахил стійки. Чим більш гнучкими можливості індивідуальної настройки - тим зручніше працювати в різних ситуаціях.

Як швидко підвищити продуктивність праці

Вдало обрана підставка для ноутбука дозволяє в кілька разів збільшити працездатність і продуктивність праці. Вона робить робоче місце комфортним, навіть якщо ви перебуваєте на виїзному заході, в невеликому і не дуже зручному приміщенні.
 
Окрему групу товарів складають стійки під ноутбук і проектор. Вони необхідні спікерам, які проводять презентації в різних умовах. Вас влаштовує робота власного проектора? Майбутній виступ занадто важливо, щоб зірвати його технічними неполадками? Візьміть з собою не тільки ноутбук, але і проектор.
 
Міцна, надійна стійка дозволить комфортно і швидко розмістити обладнання. А компактність і легкість забезпечить можливість перевезення в автомобілі. Все це дозволить вам набути впевненості в своїх силах і гарантує високі результати.

У нас Ви зможете підібрати і придбати Стійки для ноутбука, проектора по виправданій вартості в онлайн магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете переглянути ультрафіолетові прилади таких брендів як: NGS, Proel, Optoma. Електронний магазин LuxPRO виконає поставку жителям міст: Полтава, Рівне, Мелітополь, а також ін. куточки України.