ITC audio системи PublicAdress

Високоякісна акустика від iTC audio давно цінується на світовому ринку. Компанія пропонує новітні рішення в області створення акустичної техніки нового покоління. Кожна модель доступна за ціною, відповідає всім європейським і міжнародним стандартам. iTC audio - Системи PublicAdress виробник широкого спектру професійного аудіо обладнання.

Невелика історія компанії iTC audio і основні досягнення

Країна-виробник продукції - Китай. Однак бренд належить до тих китайським виробникам, виробництво яких відповідає всім стандартам якості. Компанія отримала за час своєї більш ніж двадцятирічної роботи безліч сертифікатів європейського та міжнародного значення: ISO9001, CE, EN60849 і багато інших.
 
Китайський виробник має чотирма заводами, де проводиться вся продукція бренду. На заводах не лише виготовляються елементи і збираються самі моделі, але також проводиться безліч тестувань та перевірок, які визначають придатність конкретної акустики до експлуатації.
 
Площа всіх виробничих ліній становить понад сорок тисяч квадратних метрів. До цієї площі відносяться заводи по деревообробці, заводи електронного призначення, трансформаційні цеху і багато інших. На кожному заводі уповноважені працівники стежать за кожним виробничим процесом, щоб якість продукції була на ідеальному рівні.

Продукція iTC audio в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO давно співпрацює з брендом iTC audio і пропонує найостанніші новинки і розробки в галузі акустичної техніки. Наші фахівці високо цінують якість даної продукції, тому ми хочемо надати українському покупцеві можливість вибрати надійне обладнання.
 
Аудіо-техніка представлена ​​в наступних товарних категоріях:
• системи оповіщення монтажного типу, які часто використовуються в якості сповіщувальної установок в охоронних і протипожежних сигнализациях;
• садово-паркові системи оповіщення в оригінальних дизайнах, які на все сто справляються з завданнями оповіщення на відкритому просторі;
• регулятори звуку для більш комфортної роботи з різними типами устаткування;
• трансляційні підсилювачі, які легко підключаються і мають великий термін експлуатації.
 
Устаткування від iTC audio - це надійність і багаторічний досвід виробництва високотехнологічної акустичної техніки, яка відрізняється великим терміном експлуатації і максимальним комфортом у використанні.