Музичні інструменти Tanga

Tanga Ethnic Instruments – індонезійська компанія, що займається виготовленням музичних народних інструментів, які давно знайшли застосування на професійній сцені. Наприклад, знаменитий африканський барабан джембе від бренду Tanga активно використовується для перкусії у різних групах, що грають не тільки в стилі кантрі чи етнофолку, але й в інших музичних напрямках. Одним із пріоритетних продуктів виробництва компанії Tanga Ethnic Instruments вважаються диджериду, що набули широкого поширення в Європі.

Знайомство з брендом Tanga та асортиментом продукції

Звичайна порожня трубка з евкаліпту з мундштуком, зробленим із бджолиного воску, у аборигенів Австралії була головним джерелом музики під час ритуалів – звук диджериду монотонний, але з багатим тембром і при цьому вводить в транс. Згодом матеріали виготовлення змінилися – сьогодні Tanga Ethnic Instruments роблять діджериду з полівінілхлориду, щоб продовжити термін використання та досягти стабільного звучання.

Особливістю гри на диджериду є повна відсутність будь-яких додаткових деталей на трубі, типу клавіш, кнопок чи язичка у мундштуку. Щоб отримати звуки різної тональності і підтримувати безперервне звучання, необхідно правильно розподіляти повітряні потоки, що йдуть у трубку з горла, а також працювати м'язами обличчя і навіть живота. Саме тому гра на австралійському музичному інструменті рекомендується для покращення тонусу верхніх дихальних шляхів – давно доведено, що трубачі набагато менше хворіють на бронхіти та ангіни.

Бренд Tanga пропонує різноманітні моделі діджеріду покупцям на торгових майданчиках в інтернеті та в магазинах Європи – сьогодні музику з використанням звучання цієї унікальної труби пишуть та грають відомі композитори, музиканти, виконавці. Наприклад, ірландський ді-джей і композитор Aphex Twin ввів звуки діджеріду у свою танцювальну мелодію «Didgeridoo», а британський джаз-фанк гурт Jamiroquai неодноразово використовував унікальний звук диджериду у своїх композиціях.

ЛюксПро пропонує музичні інструменти Tanga

Висока якість виготовлення диджериду від компанії Tanga Ethnic Instruments гармонійно поєднується із чудовим, яскравим дизайном інструментів – в інтернет-магазині LuxPRO ви можете вибрати трубку з круговими африканськими орнаментами або з австралійськими традиційними візерунками. Оригінальний звук діджеріду прикрасить ваші музичні твори та додасть їм ще більше незвичайного колориту та новизни.