Звукове обладнання, системи фонового озвучування Biamp Apart

На ринку звукового обладнання зараз в основному домінують азіатські компанії, що пропонують великий асортимент за найдоступнішими цінами. Однак багато хто з європейських брендів все одно намагаються розвиватися незважаючи ні на що, випускаючи не менше якісну і доступну продукцію. Apart пропонує: професійне звукове обладнання для систем озвучування і оповіщення (Commercial Sound), мікшируюч підсилювачі, підсилювачі потужності, акустичні системи й гучномовці, аксесуари для дистанційного керування.

Компанія Apart популярна не тільки в Європі, але і в Америці і в решті світу, пропонуючи високотехнологічні товари за демократичними цінами.

Особливості фірми Biamp Apart і основні напрямки діяльності

Періодом підстави бренду можна вважати початок дев'яностих років минулого століття, а саме - 1992 рік. Штаб-квартира знаходиться в Бельгії, де розташовані офіси багатьох найбільших концернів різних галузей.

Розвиток компанії відбувалося стрімкими кроками, але зі своїми невеликими невдачами. Так, в 2007 році, під час загального світового кризи, фірма втратила свої позиції на європейському ринку і віддала пальм першості азіатським гігантам звукового обладнання.

Але вже незабаром Biamp Apart вийшла з кризи з оновленим асортиментом і новими пропозиціями. На думку багатьох експертів, заявлена ​​цінова політика і якість продукції, що випускається ідеально поєднуються один з одним. Бренд володіє не тільки виробничими підприємствами, але і науково-дослідними центрами. Саме там кожен товар проходить ретельне тестування, скрупульозні багаторазові перевірки.

Продукція Apart в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO представляє повний модельний спектр продукції даної фірми. В останні кілька років популярність даних товарів йде поряд з відомими азіатськими гігантами. У деяких категоріях Apart займає міцні лідируючі позиції.

Основні позиції асортименту компанії Apart:

Акустика від торгової марки Apart дозволяє отримати відмінний звук і при цьому істотно заощадити простір. Чудова якість звуку - це результат підбору компонентів високої якості та інтелектуальної оптимізації. Підвісні акустичні системи Apart прекрасне підійдуть як для житлових квартир, котетджей так і для ресторанів, клубів, кафе. Їх кріплять до стіни, стелі через спец кронштейн, стильний і сучасний дизайн за все звукового обладнання Apart зроблять інтер'єр ще цікавіше і логічно закінченим в дизайні.

В інтернет-магазині LuxPRO можна також купити і інші модельні варіанти продукції від компанії Apart (наприклад, сабвуфери або підсилювачі). Замовити конкретну модель товару можна з можливістю доставки в будь-яке місто країни.