Метрономи Soundbrenner

 Soundbrenner створив революційну платформу, яка дозволяє музикантам опановувати ритмом краще і швидше, ніж будь-коли раніше. В основі цієї платформи лежить Soundbrenner Pulse, розумний вібруючий метроном. Це перше в світі пристрій для музикантів, яке можна носити з собою. Він працює рука об руку з мобільним додатком метроном, а також плагіном DAW для настільних комп'ютерів.

 У Soundbrenner твердо вірять, що музиканти не народжуються - вони створені на практиці. І щоб забезпечити найкращий практичний досвід, вони створюють переносні інструменти в поєднанні з відмінним програмним забезпеченням.

Привносячи сучасні технології та дизайн для інструменталістів, розробники Soundbrenner прагнуть допомогти кожному музиканту на планеті освоїти своє ремесло. Основна мета - надихнути світ на те, щоб відправитися в цю грандіозну подорож за музичним величчю, і відзначити всіх тих, хто вже має його! 

Філософія бренду Soundbrenner

Soundbrenner твердо вірить, що музиканти не народжуються, а створюються з практики. І для того, щоб забезпечити найкращий практичний досвід, бренд створив придатні для носіння пристрою в поєднанні з відмінним програмним забезпеченням. Привносячи сучасні технології та дизайн, компанія прагне допомогти кожному музиканту опанувати їх вміннями. Soundbrenner Core поєднує в собі професійні музичні інструменти з зручністю носіння. У ньому є вібруючий метроном, контактний тюнер, дБ-метр і смарт-годинник.