Hi-Fi- акустика Klipsch

Компанія Klipsch - найстаріший, найбільший і найвідоміший американський виробник Hi-Fi-акустики. Відмінною особливістю колонок Klipsch є рупорні випромінювачі, які забезпечують неперевершену точність відтворення звуку в домашньому кінотеатрі і стереосистемах. Справжній американський звук - це Klipsch! Klipsch - транснаціональна компанія, яка є великим американським виробником Hi-Fi акустики (переважно класу Hi-End).

Американське якість - це завжди тонкість звучання, якість збірки самої апаратури і відповідність всім нормам і стандартам. Компанія Klipsch представляє нове покоління HI-FI систем акустики, які прагнуть вразити світ своїм неймовірним функціоналом і доступною ціною.

Кілька слів про розвиток бренду

Країна-виробник бренду, як ми вже зрозуміли, це США, де розташовані основні офісні представництва, лабораторно-технологічні центри, виробничі підприємства. Компанія почала функціонувати ще в середині минулого століття - відразу після війни, а точніше в 1946 році. Саме тоді Пол Кліпш став розробляти інноваційні гучномовці. Цікаво, що два роки він самостійно збирав кожну модель і лише після цього періоду найняв собі всього лише одного інженера.
 
Але фірмі Klipsch судилося розвинутися в потужний світовий бренд. Все завдяки інноваційним рішенням засновника компанії. Кліпш розробив справді революційні моделі акустики - йому вдалося створити перший в світі кутовий рупор, а також модель рупора, який був просто згорнуть всередині динаміка.
 
Винахідливість Пол Кліпш була запатентована через кілька років, а його «дітище» так і отримало назву - рупор Кліпш. Сьогодні компанія розробляє ряд технологій, які є актуальними для фахівців будь-якого профілю - ді-джеї, досвідчені звукорежисери, музиканти всіх напрямків.

Асортимент акустики Klipsch в інтернет-магазині LuxPRO

Акустичне обладнання Klipsch представлено в нашому каталозі в повному обсязі:
• високоякісні системи, що дозволяють використовувати їх в складних ситуаціях концертів, різних масштабних заходів;
• якість гарантована: кожна колонка зібрана на кращих фабриках Klipsch, кожен динамік і кабінет виготовлений з найякісніших матеріалів;
• в нашому каталозі можна вибрати і купити як окремі колонки, так і сабвуфери;
• стильні дизайни не залишать байдужими любителів естетичної привабливості акустичних систем;
• колонки представлені в різних габаритах і розмірних параметрах.
 
Замовити аудіо-техніку від Klipsch можна з можливість доставкою в Київ, Одесу, Харків та інші міста нашої країни. Доставка здійснюється швидко, комфортно для покупця і без будь-яких затримок.