Апаратура Boss

Німецька якість, надійність обладнання, прекрасна функціональність ось ті з небагатьох показників, за які цінується продукція даної компанії. Boss є підрозділом Roland Corporation і виробляє широкий спектр гітарних примочок і процесорів ефектів, які сприяють зміні в звучанні музичного інструменту, серед них: процесори ефектів, перевантаження, дилей, фленджер, фейзер Boss і все це ви зможете купити в LuxPRO. Наші фахівці підберуть найкращі ефекти згідно Ваших побажань і вимог.

Популярність бренду Boss на світовому ринку пояснюється багатьма показниками. Німецька якість, надійність обладнання, прекрасна функціональність - ось ті з небагатьох показників, за які цінується продукція даної компанії.

Фірма Boss і основні вектори розвитку

Компанія Boss налічує понад двадцять п'ять років своєї діяльності, випустивши за цей час сотні якісних моделей звукового обладнання. Основний напрямок фірми - це виробництво обладнання для гітаристів. Надійність кожної моделі продукції Boss визначає популярність даного бренду в середовищі знаменитих музикантів. У більшості популярних гітаристів мається на наявність хоча б одна педаль або метроном від бренду Boss.
 
Зовсім недавно у компанії був своєрідний ювілей. Фірма зазначила продаж 100 мільйонної моделі гітарної педалі. Погодьтеся, результати діяльності бренду дуже солідні.
 
Музичні товари від Boss відрізняються безліччю достоїнств. Основна перевага використання гітарних педалей є їх легка настройка, наявність великого спектру різних мультимедійних налаштувань, а також інноваційне якість обробки сигналів, що виходять від гітари.
 
Надійність і довговічність продукції забезпечується інноваційної конструкцією корпусу, який виготовляється в суцільний литий формі з використанням високоякісних матеріалів.

Інтернет-магазин LuxPRO і асортимент продукції бренду Boss

У нашому інтернет-магазині представлений широкий модельний ряд педального обладнання для гітаристів, а також додаткових аксесуарів для музикантів. Представлене обладнання розділене на наступні категорії:
• гітарні педалі і процесори ефектів: в різних цінових категоріях, де можна знайти модель як для новачка, так і для професіонала;
• студії звукозапису і звукові карти, пропоновані в широкому розмаїтті надійних моделей;
• тюнери і метрономи для надійної настроювання інструментів, а також для комфортної гри і навчання;
• різні мікрофонні аксесуари, серед яких можна знайти якісну модель процесора для мікрофонів.
 
В інтернет-магазині LuxPRO представлену продукцію від компанії Boss можна купити з можливістю своєчасної доставки в будь-яке місто України. Ми також пропонуємо професійну консультацію від експертів нашого інтернет-магазину.