Мережеве обладнання і комутатори

 Мережеві комутатори в каталозі LuxPRO

Ethernet-комутатори - це пристрої, які використовуються для підключення ПК, ноутбуків, серверів та інших пристроїв з підтримкою Інтернету, таких як IP-камери. Пристрої оснащені портами, що забезпечують більш швидкий доступ і підключення до ПК, маршрутизаторів і серверів. Багато з них також мають високошвидкісні порти для підключення до високошвидкісної кабельної мережі.
 
Комутатори D-Link і TP-Link представлені в каталозі інтернет-магазину LuxPRO. Суть роботи мережевого комутатора:
 
• телекомунікаційне пристрій отримує повідомлення від будь-якого пристрою, а потім передає сигнал тільки на те пристрій, для якого це повідомлення призначене;
• така технологія робить комутатор більш інтелектуальним пристроєм, ніж концентратор - отримує повідомлення, а потім передає його всім іншим пристроям в своїй мережі;
• мережевий комутатор грає невід'ємну роль в більшості сучасних локальних мереж (LAN) Ethernet. У локальних мережах середнього та великого розміру є кілька пов'язаних керованих комутаторів;
• додатки для малого офісу / домашнього офісу (SOHO) зазвичай використовують один комутатор. У більшості випадків для користувача пристрій містить маршрутизатор і компоненти, які взаємодіють з конкретною технологією широкосмугового зв'язку. Призначені для користувача пристрої можуть також включати телефонний інтерфейс для VoIP.

Технологічні переваги комутаторів D-Link і TP-Link для вашої мережі

1. Мінімізація часу простою мережі
 
Основною перевагою керованих комутаторів є надмірність, яку вони додають в вашу мережу, допомагаючи знизити час простою мережі.
Цікавий факт: недавні дослідження, які вивчають час простою ІТ-відділу, показали, що середній бізнес втрачає $ 159 331 на рік через простій і відновлення даних.
 
Такі функції, як Link Aggregation Control Protocol (LACP) дозволяють користувачеві додавати більше пропускної здатності для додатків без зміни типу кабелю на комутаторі. Ці функції керованих комутаторів, що працюють окремо або в комбінації, можуть створити мережу з низьким часом простою і низькими затримками.
 
2. Скорочення витрат
 
Інший областю, в якій керований комутатор може допомогти в зниженні витрат на ІТ, є операційні витрати. Керовані комутатори дозволяють вам віддалено отримувати доступ і здійснювати моніторинг мережі, усуваючи необхідність тримати персонал на місці 24/7, щоб контролювати стан мережі.
 
3. Підвищена безпека
 
Керовані комутатори можуть допомогти підвищити безпеку мережі. Завдяки таким функціям, як PNAC і PoE, Ви можете управляти доступом до порту комутатора для кожного користувача мережі окремо.

Ми рекомендуємо придбати Комутатори мережеві по актуальній ціні в каталозі інтернет магазину музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, замов сценічні бліндери таких брендів як: Wizard, Epson, SUPERLUX. Каталог https://luxpro.ua/ реалізовує доставку які проживають в містах: Херсон, Чернівці, Івано-Франківськ і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн