Гітари, комбіки, стійки, аксесуари для гітаристів IBANEZ

Японський виробник IBANEZ відомий величезним вибором музичних інструментів і аксесуарів для гітаристів. Продукція бренду затребувана в усьому світі як на професійній, так і аматорській сцені, а також для студійного запису.

IBANEZ - гітари, комбіки, стійки, аксесуари для гітаристів

Електричні і акустичні гітари Ібаньез славляться прекрасним звучанням, зручністю і, звичайно ж, яскравим кричущим дизайном.
 
Деякі факти про виробника, які вам варто знати:
 
  • історія компанії займає більше 90 років з дня заснування в 1929 році. Все почалося з імпорту іспанських гітар під час громадянської війни в 1930-х роках. Ера сучасних гітар почалася з 1950-х років, коли бренд почав активний експорт продукції по всьому світу;
  • серед фанатів електричних і акустичних гітар багато рок-музиканти, серед яких Пол Гілберт (серія PGM і FRM) Герман Лі з DragonForce (EGEN) Манка з KoЯn (APEX) Кевін Вассерман з Offspring (NDM) Омар Родрігес-Лопес (ORM) Джо Сатріані (JS);

Каталог продукції Ibanez

Інтернет-магазин LuxPro пропонує вам ознайомитися з широким вибором фірмових інструментів і аксесуарів бренду Ібаньез. У нас представлені:
 
  1. Електрогітари. Датчики видають низький, широкий і одночасно читається звук. Прекрасна надійна тремоло-машина. Особливість деяких моделей kill-switch - тумблер включення-відключення звуку, зручно розташований під рукою;
  2. Акустичні гітари. Звук підключеної гітари досить хороший для будь-якого рівня. У корпусі є виріз для гри в верхніх позиціях. Ця пропозиція буде цікаво музикантам-аматорам, так і професіоналам для концертів і записи;
  3. Бас гітара. Інструмент створений для живих виступів на сцені з великою площею обхвату. Гучне звучання з насиченими басами не залишить байдужим меломана.
  4. Укулеле. Гітара зменшеного розміру для фольк і кантрі стилю. Вбудований хроматичний тюнер допоможе налаштувати потрібний лад інструменту.
  5. Педалі ефектів. Дозволяють збільшити потенціал звучання і створити більш об'ємний ефект.
  6. Медіатори. В каталозі запропоновані моделі різної жорсткості - від середньої до високої. На вибір доступні медіатори різних кольорів.
  7. Фірмові чохли для зберігання і транспортування інструментів. Для збереження зовнішнього вигляду гітар і довговічності передбачені оригінальні сумки-футляри.