Музичні інструменти Strunal

В даний час компанія Strunal є найбільшим виробником струнних інструментів в Європі. Розташоване в мальовничому містечку Люби, в самій західній частині Чехії, компанія продовжує багату традицію виробництва музичних інструментів в цьому регіоні, що ведеться ще в другій половині XVI століття. Всі скрипки Strunal Student скрипки відрегульовані в магазині перед відправкою.

 Strunal Schönbach, відомий також як колишня марка Cremona, є традиційним виробником струнних музичних інструментів, чия майстерність налічує більше трьох століть.

Опис діяльності компанії

Strunal вже багато десятиліть пропонує традиційні струнні інструменти ручної роботи з кращої резонансної деревини. Його продукція складається з скрипок, альтів, віолончелей, контрабасів і гітар. Професійні музиканти регулярно тестують і грають на інструментах, задовольняючи всі потреби від новачків і студентів-посередників до артистів на професійному рівні. Завдяки ретельному підходу, ці інструменти відрізняються чудовою якістю і звучанням.
 
Філософія компанії Strunal полягає в постійному прагненні до досконалості завдяки інноваційному дизайну, передових розробок, вбудованому якості і тісним зв'язкам з клієнтами.