Мікрофони, радіосистеми Beyerdynamic

Серед безлічі представників ринку, які займаються виготовленням навушників і мікрофонної техніки різного призначення, особливо виділяється компанія Beyerdynamic. Німецька фірма виробляє якісне обладнання вже протягом майже ста років, пропонуючи широкий модельний ряд продукції. В асортименті бренду: мікрофони вокальні, конференційні, навушники для діджеїв і аудиофилов, радіосистеми.

Історія фірми Beyerdynamic: справжній німецький успіх

Складно повірити, але діяльність бренду почалася ще в 1924 році, коли країна почала виходити з кризи, спровокованої поразкою в Першій світовій війні. Спочатку основним напрямком Beyerdynamic було виготовлення акустичних систем для тодішніх німецьких кінотеатрів.

У 1937 році бренд зробив перші телефонні апарати динамічного типу. А вже в рік початку війни, в 1939, були випущені перші модельні варіанти мікрофонної техніки для студій.

З мікрофонами Beyerdynamic пов'язані багато цікавих фактів. Коли в 1963 році до Німеччини приїжджала з візитом королева Англії Єлизавета, для всіх церемоній і заходів використовувалися мікрофони саме даного бренду. Культова група Beatles під час першого німецького турне в 1966 році користувалася обладнанням саме даної компанії.

Згодом бренд почав активно займатися розробкою мікрофонної технік конденсаторного типу, а до середини 80-х років фірма випустила бездротові модельні варіанти, які в 1988 році використовувалися на Олімпіаді в Кореї.

Сьогодні продукція компанії користується особливим авторитетом у багатьох музикантів, навіть найвідоміших виконавців.

Асортимент обладнання Beyerdynamic

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує українському користувачеві вибрати і купити якісну аудіо-техніку від Beyerdynamic за найдоступнішими і демократичними цінами. Основний асортимент представлений в наступних позиціях:
• головна категорія - мікрофони різних модельних варіантів: для вокалу, конференціальні мікрофони, радіомікрофони та інші моделі;
• широкий вибір навушників в різних цінових категоріях: моделі для професіоналів, а також для аматорського використання;
• різні аксесуари для DJ обладнання.

Країна-виробник Німеччина - це запорука надійності і високої якості продукції. Аудіо-техніка Beyerdynamic в широкому асортименті нашого інтернет-магазину відрізняється всіма перевагами високоякісного, але недорого обладнання за доступними цінами.