Світлофільтри Q-MAX

Світлофільтри Q-MAX для театральних прожекторів: гелеві і скляні світлофільтри (зроблено в Британії)

Компанія Q-MAX з'явилася на європейському ринку відносно недавно. Однак за цей невеликий період їй вдалося стати одним з кращих виробників світлотехніки. Бренд випускає різні лампи, різне світлове обладнання для концертів, шоу, інсталяцій. Але основна спрямованість компанії - це створення високоякісних та інноваційних світлофільтрів.

Діяльність бренду на світовому ринку

Країна-виробник освітлювальної техніки - Китай. Компанія має в своєму розпорядженні сучасним офісом, виробничим підприємством і найголовніше - лабораторним центром. Цей центр спеціально створений для перевірки та тестування продукції після її виготовлення. Азіатський бренд прагнути підкорити європейський ринок, а для цього необхідно відповідати всім запропонованим стандартам і нормам.

Компанія розвивається швидко і стабільно. За кілька років її функціонування виробниче підприємство розширилося на кілька сотень квадратних метрів, в науково-дослідний центр прийшли десятки талановитих інженерів. Бренд Q-MAX і до цього дня ставить для себе високі планки - досягти рівня найвідоміших світових гігантів по виробництву світлотехніки.

Кожна виготовлена ​​модель проходить ряд перевірок на спеціальних машинах. Продукція віддається також на перевірки в реальному часі, тобто в реальних умовах і ситуаціях, коли необхідно якісне освітлення - на концертних заходах в різних інсталяціях, на виставках і т.д. Після перевірки проблеми усуваються швидко і оперативно.

Асортимент бренду Q-MAX

У нашому інтернет-магазині LuxPRO основний асортимент китайського бренду - це спеціальні світлові фільтри. Ось основні особливості каталогу продукції:

  • світлові фільтри актуальні для багатьох професіоналів, пов'язаних зі світловим обладнанням - для операторів, фотографів, для режисерів світлових шоу в нічних клубах і т.д .;
  • подані світлові фільтри пропонуються в безлічі колірних варіантів;
  • всі фільтри якісні, виготовлені з кращих матеріалів, які відповідають усім загальноприйнятим стандартам виробництва.

Купити світлофільтри Q-MAX можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо доставку в міста Київ, Львів, Харків, Одесу та багато інших.