Динаміки EIGHTEEN SOUND

Виробник динаміків EIGHTEEN SOUND пропонує найкращий продукт у своєму сегменті. Країна виробник компанії - Італія, а це означає, що якість цього виробника на найвищому рівні

Про бренд EIGHTEEN SOUND

Eighteen Sound – провідний італійський виробник професійних акустичних систем, динаміків та інших комплектуючих. Офіс компанії розташований у місті Реджіо Емілія.

Компанія створює інноваційні продукти силами власних команд розробки та інженерів. На виробництві використовують спеціальні роботизовані верстати під управлінням мереж комп'ютерів. Вся продукція проходить ретельний контроль якості та отримує індивідуальні штрих-коди, за якими ви можете отримати інформацію в базі даних компанії.

Інтернет-магазин LuxPRO та асортимент музичної продукції EIGHTEEN SOUND

Товари даної компанії, представлені в інтернет-магазині LuxPRO, відрізняються надійністю, високою якістю та простотою у використанні навіть для музикантів-початківців.

Основні товарні категорії можна представити у такому вигляді:

  1. НЧ динаміки.
  2. ВЧ динаміки.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель динаміка від компанії EIGHTEEN SOUND.