Акустичні гітари, електро і бас-гітари, комбіки і аксесуари CORT

Cort виробник електро- і бас-гітар. Офіс компанії знаходиться в Південній Кореї. Виробництво сконцентровано в Індонезії (Сурабаья) і Китаї (Далянь). Компанія є одним з найбільших виробників гітар в світі, також виробляє інструменти для інших компаній. На сьогоднішній день Cort виробляє більше одного мільйона інструментів в рік.

 

При покупці музичного інструменту, зокрема гітари, необхідно довіряти тільки самим перевіреним, найнадійнішим брендам-виробникам. Компанія Cort - одна з тих фірм, яка вже кілька десятків років пропонує музикантам надійні інструменти за демократичними цінами.

Бренд Cort: історія та основні напрямки діяльності

Багатьом гітаристам буде відомо ім'я Джека Вестхаймер, який в далеких 60-х роках минулого століття налагодив поставки японських музичних інструментів на американський ринок. Згодом партнером Джека став південнокорейський бізнесмен Юнг Парк, з яким вони утворили бренд Cort.
 
Країна виробник компанії - Південна Корея, саме там знаходяться основні виробничі потужності і головний офіс бренду. Однак багато обладнання фірми проводиться також в Індонезії та Китаї. Це дозволяє бренду вести більш гнучку цінову політику і пропонувати музичні товари за більш доступними цінами.
 
Особливістю бренду є серійний випуск електронних і бас гітар. У багатьох американських брендів ми можемо відразу назвати одну-дві моделі, які характеризують якість цієї фірми. Однак Cort сконцентрувався на випуски лінійок музичних інструментів, щоб кожен клієнт зміг підібрати для себе доступний і якісний інструмент.

Музичні товари від Cort: основний асортимент в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує вибрати і купити придатну для українського музиканта модель акустичної, електричної або бас гітари. У каталозі представлені моделі як для початківців музикантів, так і для професіоналів.
 
Основні товарні категорії виглядають наступним чином:
• акустичні гітари в різному ціновому діапазоні, виготовлені з дерев найкращих порід;
• бас гітари, які можна знайти в цікавих і оригінальних дизайнах, а також інструменти з різною кількістю струн;
• електрогітари, однією з особливостей асортименту є можливість вибору інструменту як лівші, так і правші.
 
Крім гітарних інструментів в інтернет-магазині LuxPRO представлені також і інші товари від компанії Cort: тюнери для настройки інструменту, метрономи для більш комфортнoї гри, різні аксесуари - чохли і кейси для гітар. Замовити необхідний товар можна з можливістю доставки в будь-який український місто. Доставка від LuxPRO - це завжди швидко, чітко і точно в строк.